Beżowy kolor to jeden z ulubionych kolorów projektantów, klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Teraz jest ich kilkaset odcieni, które predysponują do siebie i są bardzo przyjemne dla oka. Dlatego nie jest zaskakujące, że we wnętrzu salonu naszych znajomych, przyjaciół lub krewnych jest często beżowy kolor w takiej czy innej formie.

Projekt salonu w kolorze beżowym

Jeśli zanurzysz się w świat odcieni beżowego koloru, z łatwością odnajdziemy dla siebie ten, który najbardziej pasuje do naszego temperamentu. Jest zimno i ciepło, szary, brązowy i różowy, żółty, fioletowy, brzoskwinia i inne, które często zależą od trendów mody znalazły się w nim.

Na przykład nudny i brzydki na pierwszy rzut oka szaro-beżowy kolor salonu będzie odbierany zupełnie inaczej, jeśli ożywisz go niebieskim, bordowym lub szmaragdowym detalem wnętrza.

Liliowo-beżowy salon z jasnymi akcentami koloru rubinowego, purpurowego, ciemnobrązowego lub złotego wygląda bajecznie pięknie, brązowy w kolorze beżowym nazywaliśmy kawą z mlekiem. Dzięki temu kolorowi w domu panuje atmosfera ciepła i komfortu. Ponad tuzin innych kolorów idealnie do niej pasuje, na przykład czerwony , żółty, brązowy, niebieski .

Możesz wybrać beżowy kolor ścian, sufitu lub podłogi. W tym przypadku, na jego tle, jaśniejsze meble lub przedmioty, które odgrywają rolę dekorowania pokoju, będą wyglądać świetnie.

Projekt salonu w odcieniach beżu wita klasyczną bielą, która delikatnie wlewa się w beż, rozpuszcza ją. Białe mogą być stropami lub meblami tapicerskimi. Szczególnie elegancki na beżowym tle wygląda na białą skórę.

Wnętrze salonu w odcieniach beżu będzie nie mniej interesujące, jeśli kupisz beżowe meble i już do niego wybierzesz kolor ścian i zasłon.

Beżowy - Style

Wnętrze salonu w beżowych kolorach może być wykonane w różnych stylach. Nowoczesny styl za pomocą beżowej kolorystyki często tworzy akcenty zarówno na dekoracjach obiektów, takich jak obrazy graficzne, jak i na architekturze samego pomieszczenia.

Klasyczny salon zazwyczaj wykorzystuje złoty-beżowy kolor, na którym świetnie wyglądają parkiety i meble z litego drewna.

Mistrzowie designu chętnie używają odcieni beżowego koloru, dekorując saloniki w stylu śródziemnomorskim, wiejskim, japońskim, marokańskim, prowansalskim, a nawet loftowym. Łatwo z nim pracować nawet dla początkującego specjalisty, ponieważ zepsucie wnętrza za pomocą beżowego koloru jest prawie niemożliwe.

Wnętrze salonu w odcieniach beżu1Wnętrze salonu w odcieniach beżu2Wnętrze salonu w odcieniach beżu3
Wnętrze salonu w odcieniach beżu4Wnętrze salonu w odcieniach beżu5Wnętrze salonu w odcieniach beżu 6
Wnętrze salonu w odcieniach beżu7Wnętrze salonu w odcieniach beżu8Wnętrze salonu w odcieniach beżu9