Jak wiadomo, ultrafiolet jest szkodliwy dla skóry i przynosi pozór zmarszczek, ale z drugiej strony nadaje mu piękny brązowy odcień.

Natychmiastowe opalanie jest właściwym rozwiązaniem dylematu. Ta procedura ma wiele niezaprzeczalnych zalet:

  1. Trwałość. Oczywiście, każdy jest zainteresowany tym, jak długo trwa opalenizna. Jak pokazuje praktyka, efekt tej procedury jest dość długi. W niektórych przypadkach, do trzech tygodni, ale zwykle trwa co najmniej 10 dni.
  2. Naturalność i korzyści. Balsam do natychmiastowego garbowania prawie 99% - naturalny. Materiałem barwiącym jest kaptur wykonany z trzciny cukrowej, tak więc przedmiotowa procedura jest również nazywana taneczną opalenizną z trzciny cukrowej. Działając na powierzchnię skóry, nie dostaje się do krwi i głębszych tkanek. Ponadto kompleks zawiera witaminy z lotionu, kwas hialuronowy i kofeinę. Składniki te nie tylko intensywnie nawilżają skórę i nasycają ją użytecznymi mikroelementami, ale także spowalniają proces starzenia. Dlatego wątpliwości co do tego, czy opalenizna jest szkodliwa, czy nie, nie są odpowiednie - na pewno jest przydatna.
  3. Prędkość. Procedura natychmiastowej oparzeń słonecznych trwa nie dłużej niż pół godziny: 10 minut stosowania balsamu i 20 minut (maksimum) dla jego wchłonięcia. Po tym możesz bezpiecznie powrócić do normalnego rytmu życia.

Natychmiastowa opalenizna w domu

Prostota wykonania ekspresowej opalenizny pozwala na zastosowanie balsamu na swój sposób. Najprostszym i najbardziej niezawodnym sposobem jest wezwanie mistrza natychmiastowego opalania w domu. Specjalista przyniesie ze sobą niezbędny sprzęt i pomoże wybrać odpowiedni odcień.

Przekonani fani opalania błyskawicznego używają go prawie stale. W takim przypadku zaleca się zakup kabiny, sprayu i balsamu do ekspresowej opalenizny do użytku osobistego. Dzwonienie do kapitana będzie znacznie tańsze, aw przyszłości możesz nauczyć tej prostej procedury kogoś z rodziny.

Natychmiastowa opalenizna w kabinie

Natychmiastowe opalanie w kabinie jest korzystne z kilku powodów.

  • Balsam jest rozpylany w postaci bardzo małych kropli. Specjalny system oczyszczania powietrza jest zainstalowany w salonach, aw domu nadwyżki funduszy spadną na podłogę, dywany i meble;
  • Wyposażenie stacjonarne różni się od urządzeń mobilnych, wpływa na jakość stosowania opalenizny natychmiastowej;
  • Balsam często ma specyficzny zapach, który może być nieprzyjemny dla ludzi żyjących z tobą;
  • hollywood natychmiastowa opalenizna
  • Salon kupuje tylko wysokiej jakości i profesjonalne produkty do natychmiastowej tan klasy premium, często niedostępne na wolnym rynku.

Jak uzyskać natychmiastową opaleniznę?

Przygotowanie obejmuje usunięcie niechcianych włosów, złuszczanie (jeden dzień przed zabiegiem), eliminację użycia jakichkolwiek środków do pielęgnacji skóry i perfum (bezpośrednio przed zabiegiem). Następnie mistrz wybiera golivudsky tan i odpowiednie odcienie indywidualnie dla klienta. Po uzgodnieniu wyboru pożądanego stężenia substancji barwiącej specjalista w zakresie jasnobrązowej opalenizny będzie równomiernie nakładał go na ciało za pomocą aparatu rozpylającego przez 10 minut. W tym przypadku klient znajduje się w specjalnym namiocie (kabinie), co ogranicza kąt rozpylania. Teraz pozwól balsamowi wsiąknąć w skórę i wysuszyć, zajmuje to 15-20 minut. Po upływie wymaganego czasu możesz ubierać się (preferujesz luźniejszą odzież), uzyskać instrukcje, jak zwiększyć czas działania mistrza i śmiało powrócić do swojej firmy.