Osiągnięcia współczesnej medycyny zadziwiają wielu. Nowe metody leczenia i rozwoju mogą nie tylko przywrócić zdrowie, ale także zapobiegać rozwojowi różnych chorób. Do chwili obecnej istnieje wiele procedur dotyczących kobiecego piękna. Seks płeć może dostosować twarz i kształt, poprawić kondycję skóry, pozbyć się zmarszczek i rozwiązać inne liczne problemy w nowoczesnych placówkach medycznych. W ostatnich latach rośnie zapotrzebowanie na procedurę hymenoplastyki, rozwój lekarzy wyłącznie dla kobiet.

Hymenoplastyka popularnie nazywana jest odtworzeniem dziewictwa. Nie każda kobieta decyduje się na omawianie intymnych tematów ze swoimi znajomymi, zwłaszcza jeśli dotyczy ona przywrócenia dziewictwa. Termin hymenoplastyka jest zrozumiały głównie w środowisku medycznym, więc większość kobiet używa tej nazwy.

Kto potrzebuje hymenoplastyki?

Hymenoplasty prowadzone kobiet, które chcą poślubić dziewicę. To pragnienie może być podyktowane przekonaniami religijnymi. Czasami kobiety płci pięknej, które zostały poddane przemocy, uciekają się do hymenoplastyki, a także tych, których pierwotna błona została uszkodzona w wyniku interwencji medycznej.

Zdarzają się przypadki, gdy kobiety będące w związku małżeńskim uciekają się do przywrócenia błon morowych. Decydują się przeprowadzić tę procedurę, aby odświeżyć i zdywersyfikować stosunek seksualny z małżonkiem.

Jak przebiega hymenoplastyka?

Technika Hymenoplastyki jest prosta - jest operacją chirurgiczną, podczas której resztki kobiecej błony dziewiczej są zszyte. Po utracie dziewictwa plew pęka, ale jego szczątki pozostają w pochwie. Części błony dziewiczej mogą przetrwać nawet po porodzie. Dlatego procedura jest dostępna dla prawie każdej kobiety. Pozostałości błony dziewiczej są zszyte za pomocą specjalnych szwów wchłanialnych, a okres pooperacyjny wynosi zaledwie kilka dni. Ta technika hymenoplastyki pozwala przywrócić dziewictwo przez stosunkowo krótki okres - przez 7-14 dni.

Istnieje kolejna, bardziej złożona technika hymenoplastyki, polegająca na odnowie tkanek błony dziewiczej. Technika ta nazywana jest trójfazową hymenoplastyką. Błona dziewicza jest tworzona od nowa z powodu błony śluzowej wejścia do pochwy. Trójwarstwowa hymenoplastyka pozwala przywrócić dziewictwo przez długi czas - od jednego do trzech lat. Długotrwała hymenoplastyka wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym.

Ile kosztuje hymenoplastyka?

Koszt tej intymnej procedury waha się od 300 do 800 dolarów. Trójwarstwowa chirurgiczna rekonstrukcja jest droższy niż procedura zszywania. Dokonaj hymenoplasty nie może w każdej placówce medycznej, w zasadzie, to Cделать гименопластику. procedura jest przeprowadzana w prywatnych ośrodkach medycznych. Koszt usług intymnych zależy od renomy i prestiżu instytucji medycznej, a także od kwalifikacji i profesjonalizmu pracowników.

Istnieje wiele sprzecznych opinii na temat procedury hymenoplastyki. Zwolennicy twierdzą, że po hymenoplastyce można przywrócić blask kontaktom seksualnym z mężem, przywrócić ciało po przemocy lub wyjść z powodzeniem. Przeciwnicy uważają hymenoplastykę za mistyfikację.

Przywracając jej dziewictwo lub nie, kobieta musi sama podjąć decyzję. W tej kwestii ważne jest, aby znaleźć dobrego lekarza, który przeprowadzi całą procedurę z wysoką jakością.