We współczesnym świecie dana osoba otrzymuje wiele okazji do dodatkowych zarobków i nie trzeba codziennie chodzić do biura, spędzając cenny czas w drodze. Niektóre strony internetowe są pełne wolnych miejsc pracy, takich jak Copywriter, rewriter lub "content - manager", który w większości przypadków dotyczy wykonywania ich obowiązków zdalnie, czyli ciesz się komfortem domu, a jednocześnie otrzymujesz pieniądze za wykonaną pracę.

Ale aby uzyskać pożądaną pozycję, nie byłoby zbyteczne, jeśli wiesz, jak napisać artykuł na stronie. W końcu twoja zdolność będzie zależeć od tego, czy będziesz w stanie utrzymać pozycję i czy będziesz w stanie podnieść się po szczeblach kariery.

Jak napisać ciekawy artykuł?

Aby zacząć pisać artykuł, musisz zrozumieć, jakie są zasady jego pisania.

 1. Aby napisać artykuł za pieniądze, nigdy nie kopiuj odpowiedniego tekstu z innych stron. Na świecie przez długi czas istnieją witryny, które sprawdzają wyjątkowość artykułów, określając, czy dany tekst jest plagiatowany.
 2. W swoim artykule możesz polegać na idei tekstów z innych zasobów sieciowych, ale w żadnym przypadku nie możesz go skopiować słowo po słowie.
 3. Zostań bezstronnym pracownikiem. W swoim artykule nie powinieneś brać pod uwagę jedynie swojego punktu widzenia w odniesieniu do omawianego tematu. Trzymaj się neutralności. Nie zginaj patyka w swojej narracji.
 4. Trzeba dostosować się do pożądanego stylu i języka. Artykuły muszą być napisane w trzeciej osobie.
 5. Jeśli istnieje kilka poglądów naukowych na temat tego artykułu, nie byłoby zbyteczne wspominanie o nich.

Jak napisać artykuł seo?

Pytanie o pisanie tego typu artykułu napotyka prawie każda osoba początkująca, która niedawno uzyskała własną stronę internetową.

 1. Tak więc, aby pisać seo - artykuły na stronie, musisz określić słowa kluczowe, które są kwerendy, przez które wyszukiwarki, witryna trafi odpowiednich użytkowników. Słowa kluczowe definiują główną istotę artykułu. Ich celem jest przyciągnięcie potrzebnej publiczności.
 2. Musisz uporządkować tekst pod pewną liczbą znaków. Ogranicz się do 2 - 5 tysięcy znaków, z których składa się artykuł.
 3. Nie używaj często głównej frazy. W przeciwnym razie twoja strona może wypaść z głównego indeksu. Jeśli nie upuścisz tego nawyku, witryna może zostać objęta zakazem.
 4. Trzymaj się wyjątkowości artykułu. Nie schodź poniżej poziomu mniejszego niż 95%. Aby nauczyć się pisać wyjątkowy artykuł, wystarczy przestrzegać podstawowych zasad pisania, których główną cechą jest "nigdy nie kopiuj cudzego tekstu".
 5. Jeśli słowa kluczowe są tego samego tematu i wstawiasz je do tekstu, którego temat nie odpowiada w ogóle słowu kluczowemu, roboty na pewno to zobaczą. Pamiętaj, że artykuł jest sprawdzany przez nich za pomocą specjalnych mechanizmów, i powinieneś zastanowić się wiele razy przed jego napisaniem, czy warto robić to z niewłaściwych fraz kluczowych.
 6. Po wybraniu tematu artykułu przeanalizuj artykuły konkurencji. Jest to strona, która znajduje się na wybranej prośbie w dziesięciu najwyższych witrynach znalezionych przez wyszukiwarkę.
 7. Wybierz procent powyżej średniej. W końcu, zanim napiszesz artykuł w Internecie, powinieneś wiedzieć, że trafność artykułu zależy od twojego żądania i nie jest mierzona tylko odsetkami.
 8. Nie leniw się, aby zapoznać się ze statystykami popularnych wyszukiwarek. Wybierz w nim żądanie, z którym chcesz zgłosić artykuł. Jak napisać interesujący artykuł na temat strony

Nie trzeba więc być geniuszem, aby napisać interesujący artykuł, wystarczy mieć chęć jego stworzenia. Jest to możliwe

Wraz z pojawieniem się globalnej sieci, wiele rodzajów zarobków stały się nie tylko bardziej przystępne, ale także bardzo wygodne. Kiedyś było to możliwe pisz artykuły w gazecie i tylko marzą o takich zarobkach, nie wychodząc z domu. Jak możesz zarobić, jeśli masz kompetentne umiejętności mówienia i literackie? Siedząc na ulubionym komputerze, możesz bezpiecznie zacząć pisać artykuły dla stron. Co jest potrzebne, powiemy dalej.