Fakt, że dziewczęta z kręconymi włosami chcą wyprostować loki, a właściciele nawet włosów - aby je zwinąć, jest znany nawet mężczyznom. Pytanie o to, jak wiatry krótkie włosy, dziewczyny są również proszone - aby zmienić zdjęcie od czasu do czasu, które chcesz. Na szczęście nie ma nierozwiązywalnych problemów i łatwo można kręcić krótkie włosy.

Jak zwijać krótkie curling i prasować włosy?

Loki na krótkich włosach wyglądają jeszcze bardziej efektownie niż na długich. Właściwie dobrana metoda curlingu pomoże uzyskać niezrównany wynik. Możesz spróbować zrobić loki na następujące sposoby:

  1. Skręcone krótkie włosy mogą się zwijać. Fala odbywa się w taki sam sposób jak na krótkich lokach, jedyne zastrzeżenie - średnica curlingu powinna być mała.
  2. Aby wiatr krótkie włosy, żelazko może być bardzo przydatne. Dzięki niemu możesz tworzyć stylowe, duże loki.
  3. Na krótkich włosach jest to bardzo wygodne, aby zrobić perm zapinanie na rzepy . Są mocno przywiązane do pasm dzięki małym miękkim kolcom.

Jeśli nie ma jednego z wyżej opisanych urządzeń, możesz użyć własnych rąk do zawinięcia:

  1. Zwinąć pasmo włosów na palcu.
  2. Posyp go lakier .
  3. Przytrzymaj przez kilka minut i zwolnij powstałe kręcone włosy.

Ta metoda może być jeszcze bardziej uproszczona:

  1. Posmaruj włosy pianką.
  2. Ściśnij je losowo.

Prawidłowe loki w tym przypadku oczywiście nie będą działać, ale fryzura z pewnością będzie obszerna i artystycznie rozczochrana.

Jak prawidłowo owijać krótkie włosy?

Aby uzyskać stylowy i efektowny styl, możesz użyć wszystkich metod. Po kilku eksperymentach będziesz mógł wybrać metodę curlingu, która będzie najwygodniejsza i jednocześnie da najlepszy rezultat.

Jak pokazuje praktyka, najpiękniejszym sposobem na zwijanie krótkich włosów jest za pomocą wałków na rzepy i curlingu. Pozostaje tylko eksperymentować!

Jak nawijać krótkie włosy 1Jak nawijać krótkie włosy 2Jak nawijać krótkie włosy 3
Jak nawijać krótkie włosy 4Jak nawijać krótkie włosy 5Jak owinąć krótkie włosy 6
Jak owinąć krótkie włosy 7Jak zwijać krótkie włosy 8Jak nawijać krótkie włosy 9