Najczęściej takie pytania są zadawane przez kobiety. W końcu kobiece ciało jest tak nieprzewidywalne, że trzeba go uważnie śledzić. Dotyczy to nie tylko żywienia, ale także czysto kobiecej struktury fizjologicznej.

Przyczyny luźnej skóry na brzuchu

Częstą przyczyną nadwagi jest niewydolność hormonalna i wiele innych chorób. Skóra jest rozciągnięta, opada i staje się niezbyt gładka. Ale przecież chcesz mieć piękny brzuch, niezależnie od pory roku i stylu życia. Dlatego powinieneś zachować swój ton i ton skóry brzucha. Aby to zrobić, nie trzeba kupować różnych maści ani kremów w aptekach, potrzebna jest tu inna, bardziej skuteczna terapia. W żadnym wypadku nie wierz, że tylko jeden krem ​​napinający skórę brzucha może stworzyć idealny kształt. Potrzebne jest głębsze podejście.

Jak zacisnąć skórę na brzuchu - technika

  1. Regularne ćwiczenia to najskuteczniejszy i najskuteczniejszy sposób na szybkie zaciśnięcie skóry brzucha w domu. Oczywiście, możesz iść na siłownię, iść do jogi, aerobiku, fitness i innych rodzajów treningu kobiet. Każdy z ćwiczeń ma specjalne ćwiczenia dla prasy i wszystkich innych części ciała. To fizyczne obciążenie daje nieodpartemu rezultatowi twoje ciało. Po pierwszych ćwiczeniach na prasie metabolizm zostanie przyspieszony, a następnie nastąpi utrata masy ciała. Jeśli regularnie i sumiennie uczęszczasz na takie zajęcia, w ciągu miesiąca zauważalne będą znaczące wyniki. Takie zabiegi znacznie pomogą zacieśnić skórę brzucha po gwałtownej utracie wagi, po porodzie lub po prostu dla własnego pragnienia poprawy kształtu.
  2. Nie zapomnij o swojej diecie. Wymaga użycia pożywienia, działając bezpośrednio na skórę. Ten zestaw warzyw, owoców, mikroelementów i witamin. Każdego dnia zaleca się dodawanie jedzenia witaminy A , C i E. Pomoże to uczynić skórę bardziej elastyczną i sprężystą. Przydatne jest stosowanie magnezu i selenu, które promują produkcję naturalnego kolagenu w organizmie.
  3. Aby zacieśnić zwiotczałą skórę jamy brzusznej można również zastosować prysznic kontrastowy. Prysznic ten szczególnie dobrze nadaje się po kawie lub innym ulubionym napoju zarośla . Podczas kąpieli w ciele kontrastowym pomocne jest przetarcie skóry brzucha twardą ściereczką, a skóra się rozluźni. Podczas tego naturalnego peelingu skóra staje się gładka i aksamitna.
  4. Płaski, piękny brzuszek będzie idealnie wyglądał po nasmarowaniu środkami nawilżającymi po prysznicu. W ten sposób skóra będzie odżywiona i zwilżona, ponieważ każde zdzieranie spowoduje pewien wpływ na skórę.

Aby piękny kobiecy brzuch był również zdrowy, po obraniu można zrobić specjalny krem ​​do domu. Aby to zrobić, musisz kupić zwykły krem ​​dla dzieci w aptece i dodać do niego przydatne składniki.

Dodaj:

  • witamina E pięć kapsułek;
  • witamina A pięć kapsułek;
  • ekstrakty ziołowe z zielonej herbaty, alg, ananasa;
  • 1 łyżka oleju roślinnego, można oliwy;
  • jak szybko dokręcić skórę brzucha
  • 7 kropli olejku pomarańczowego (można kupić w aptece).

Do gotowania musisz wymieszać wszystkie te składniki z czterema łyżkami kremu dla dzieci. Taki krem ​​domowy, przygotowany w ciągu zaledwie pół godziny, może być stosowany z masażem żołądka. Ta procedura będzie najbardziej przydatna i skuteczna, jeśli wszystko to połączone z wysiłkiem fizycznym, odpowiednim odżywianiem, prysznicem kontrastowym z peelingiem i specjalnym kremem i masażem.

Takie środki pomogą dokręcić skórę brzucha po porodzie w ciągu prawie dwóch miesięcy. Trochę wysiłku i czasu - i znów jesteś w świetnej formie.