Niemal każdy widzi różne sny. Ktoś dręczyły koszmary, ktoś pogrąża się w przygodzie, a ktoś wciela się w życie marzenia . Ludzkość od dawna interesuje się tym, czy można zarządzać snem, czy też jest to stan całkowicie niekontrolowany? Nauka od dawna jest zaangażowana w tę kwestię, która dokonała wielu niesamowitych odkryć.

Zanim zaśniesz, musisz dostroić się do właściwej fali, to znaczy, że na pewno zrozumiesz, że śpisz. Musi to być świadome pragnienie, które dosłownie emanuje z każdej komórki ciała. Przekonaj się, że zarządzanie nocnymi wizjami jest bardzo ważnym zadaniem, abyś rozważył możliwe korzyści. Po pierwsze, osoba jest we śnie około 1/3 życia. Po drugie, dzięki takim umiejętnościom uzyskasz dostęp do ogromnej ilości informacji w swojej podświadomości. Należy również pamiętać, że czas spędzony w śnie nie pokrywa się z rzeczywistością, więc kilka godzin może odpowiadać 3 dniom. Inne zalety świadomego snu można znaleźć w książce Stevena Laberge'a Practice of Dreaming.

Jak zarządzać snem?

Obecnie istnieje wiele ośrodków badawczych, różnych ekspertów i literatury poświęconych badaniu nocnych wizji. Głównym celem do osiągnięcia jest zrozumienie, że jesteś we śnie. Następnie możesz zacząć odkrywać świat wokół siebie i wykonywać pożądane działania. We śnie masz możliwość zrealizowania wszystkich swoich sekretnych marzeń - naucz się latać, znajdź się na księżycu, idź na randkę z ulubionym aktorem, itd.

Jak zarządzać snem - instrukcje:

  1. Oczywiście powinieneś zacząć od zrozumienia, że ​​jesteś we śnie. Aby to zrobić, eksperci zalecają, aby w ciągu dnia skupić się na czymś, na przykład spojrzeć na siebie w lustrze i zadać sobie pytanie: "Czy śpię teraz czy jest to rzeczywistość?". Dzięki temu mózg zapisze te informacje, a kiedy we śnie zobaczysz lustro, na które możesz odpowiedzieć, że śpisz i wszystko się potoczyło.
  2. Aby nauczyć się radzić sobie ze snem, powinieneś zacząć skupiać się na konkretnych obiektach lub na ludziach, którzy uczestniczą w twoich wizjach, tak zwanej "kotwicy". Na przykład może to być twoja ręka. Kiedy zdjęcia zaczynają się rozmazać, wystarczy spojrzeć na rękę, aby nie stracić kontaktu. Eksperci w tej dziedzinie zalecają, aby nie patrzeć na inne przedmioty przez długi czas.
  3. Zdobądź notatnik, w którym zapisujesz wszystkie swoje wizje i uczucia, których doświadczyłeś. Dzięki temu możesz zrozumieć, czy twój sen był kontrolowany czy nie. Na przykład włączasz telewizor w nocnej wizji i oglądasz program zwierząt, a po ponownym włączeniu program się zmienia. Pisząc to wszystko w zeszycie, możesz wywnioskować, że jesteś we śnie i już podejmujesz pierwsze próby jego zmiany.
  4. jak zarządzać snem
  5. Przez cały dzień pamiętaj, co widziałeś w nocy i porównuj wrażenia z rzeczywistością. Dzięki temu możesz dostroić się do kontroli snu.
  6. Jeśli widzisz jakieś dziwne rzeczy lub coś pojawia się w wizji całkowicie spontanicznie - oznacza to, że jesteś na dobrej drodze. Ponieważ życie we śnie opisuje niezwykłe zjawisko: latanie, podróże i inne cuda. Konieczne jest nauczenie się pragnienia w nocy szybko wykonano wizje.

Nauka zarządzania snem jest bardzo trudna, ponieważ będziesz musiał poświęcić dużo czasu i cierpliwości na trening. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że musisz wierzyć w sukces i na pewno Ci się to uda.