jak zrobić wąską waginę Wraz z wiekiem zachodzi wiele różnych zmian w ciele kobiety. W tym, ściany pochwy tracą elastyczność i elastyczność, a mięśnie nadmiernie rozciągają się i stają się zupełnie inne od początku stosunku seksualnego z partnerem. Ponadto podobne zmiany występują po urodzeniu dziecka - sama pochwa zmienia nieco strukturę, a jej pierścień staje się zauważalnie szerszy i większy.

W niektórych przypadkach wszystko to powoduje, że kobieta i jej partner seksualny odczuwają pewien dyskomfort podczas stosunku płciowego, więc płeć piękna często myśli o tym, jak sprawić, by pochwa była węższa i przywrócić mu dawną sprężystość.

Czy możliwe jest zwężenie pochwy bez operacji i jak to zrobić?

Najczęściej w celu zwężać pochwę w domu stosuje się środki ludowe, takie jak:

  1. Połącz świeże liście mięty, cytryny, liście dębu i wytrawne czerwone wino według proporcji 1: 1: 2: 10. Dokładnie wymieszaj te składniki i pozostaw powstały związek w ciepłym i ciemnym miejscu na tydzień, aby mógł się zaparzyć. Następnie przygotowane narzędzie należy opróżnić, obficie zwilżyć w nim tampon i wprowadzić do pochwy. W przypadku braku alergii nalewkę można pozostawić w pochwie przez noc.
  2. Można również łączyć w tych samych proporcjach naturalny sok z cytryny i roztwór nadmanganianu potasu i wprowadzić tę mieszaninę do pochwy tuż przed stosunkiem seksualnym. To rozwiązanie bardzo szybko i skutecznie zwęża pochwę, ale jednocześnie eliminuje naturalną florę, która zapobiega infekcjom wstępującym, co może prowadzić do poważnych komplikacji.

Ponadto jak zawęzić pochwę za pomocą środków ludowych aby sprawić, by pochwa była wąska po porodzie, zaleca się takie wykonanie ćwiczenie, jak następuje:

  1. Zmniejsz mięśnie pochwy i przytrzymaj je w tej pozycji przez 5-10 sekund, za każdym razem starając się nieco więcej.
  2. Tak szybko, jak to możliwe, zwiąż mięśnie pochwy i natychmiast je rozluźnij. Powtarzaj to ćwiczenie, dopóki nie uzyskasz wystarczającej siły.
  3. W ciągu 1-2 minut, zakładanie, jak podczas porodu.

Jeśli wykonasz takie ćwiczenia od 3 do 5 razy w tygodniu, bardzo niedługo poczujesz niesamowitą przyjemność podczas seksu z ukochaną osobą.