Zazdrość mężczyzny wobec kobiety jest zjawiskiem wielopłaszczyznowym i nie zawsze przyjemnym - kto lubi być pod stałą kontrolą? Ale czasami wciąż chcemy, aby jej mąż był zazdrosny. Ale jak zmusić go do tego, a jeszcze bardziej do zrozumienia, że ​​cel został osiągnięty?

Jak sprawić, by mąż był zazdrosny?

Jest wiele sposobów na zazdrość kochanka, ale trudno jest przewidzieć, w jaki sposób ta lub ta metoda wpłynie na twojego mężczyznę - są to jednostki. Uważaj więc, aby nie zdobyć meksykańskich pasji.

 1. Częściej mów na telefonie komórkowym z przyjacielem (jeśli go nie ma, znajomy może grać swoją rolę). I rozpocznij rozmowę z mężem, aby zdał sobie sprawę, że to mężczyzna dzwoni do ciebie, a następnie udaje się do innego pokoju.
 2. Aby mąż był zazdrosny, zacznij zwracać większą uwagę na swój wygląd, przez długi czas wybierz strój do pracy. A jeśli zapytasz "dlaczego jesteś taki elegancki?" Uśmiechnij się tajemniczo i odnieś dobry nastrój.
 3. Czy twój mąż zwykle wzywa cię w środku dnia pracy? Nie od razu telefon, ale tylko po 3-4 połączeń.
 4. Staraj się mniej zwracać uwagę na współmałżonka, odwiedź klub fitness, idź do muzeów i wystaw, oczywiście bez niego. Najważniejszą rzeczą jest powrót z takich wycieczek do nieprzyzwoitego zadowolenia.
 5. Często spędzają czas z przyjaciółmi, przebywając z nimi do późna w nocy. I lepiej, żeby twój mąż nie znał numerów telefonów tych przyjaciół.
 6. Jeśli znajdziesz instynkt nieprzenikniony na zazdrość, spróbuj flirtować z jednym ze swoich znajomych przed jego oczami.
 7. Wiele kobiet myśli, jak zmusić byłego męża do zazdrości. Najlepszym sposobem byłoby zorganizowanie twojego osobistego życia, pokazanie, że bez niego czujesz się dobrze.

Oznaki męskiej zazdrości

Zastanawiasz się, jak zmusić męża do zazdrości? A może już nie ma dla siebie miejsca na zazdrość, ale nie zauważyłeś? Jak więc zrozumieć, że udało ci się wywołać zazdrość u twojego męża?

 1. Mężczyźni, mimo że są stworzeniami z innej planety, są zazdrośni o to samo co kobiety. Dlatego bez klasycznych pytań "gdzie i z kim była", jeśli wrócą do domu później niż zwykle, często nie da się tego zrobić.
 2. Jeśli masz męskich przyjaciół i często się z nimi komunikujesz, zazdrosny mąż z pewnością zainteresuje się tym, jak długo się znacie i spróbuje poznać wszystkich swoich przyjaciół.
 3. Słysząc, że idziesz gdzieś ze swoim przyjacielem lub z firmą, w której są niezamężni, twój mąż, który jest zazdrosny o ciebie, z pewnością spróbuje poprosić o to z tobą.
 4. A jeśli spotkasz swojego przyjaciela na ulicy przed mężem, wtedy ukochana z pewnością przyjdzie do ciebie i zrobi co w jej mocy, by zwrócić na siebie uwagę, jakby chciała powiedzieć "ta kobieta jest zajęta".
 5. Istnieje również rodzaj mężczyzn, którzy nie wahają się być otwarcie zazdrosny. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku mężczyzn, którzy są przyzwyczajeni do tego, że zawsze "trzymają twarz", aby ukryć swoje emocje. Jeśli twój mąż jest tego typu, to jak się dowiesz, że udało ci się go zazdrościć? W takim przypadku będziesz musiał zwracać uwagę na drobne zmiany w zachowaniu twojego męża. Признаки ревности мужчины Na przykład, zamiast zaczynać prosić cię o drzwi, w którym byłeś i wszystkie okoliczności tego wieczoru, wysiadł z dyżurnymi pytaniami, takimi jak "jak jest wieczór?" I "czy wszystko w porządku?". I zacznie być zainteresowany porankiem i, jak gdyby przez przypadek, będzie pamiętać o twoim szkolnym przyjacielu, zapyta, jak długo się spotyka. I tak dyskretnie dowiesz się o wszystkich, w których towarzystwie często się znajdujesz.

Czy próbowałeś na wszystkie sposoby, nie wiesz, jak sprawić, by ukochany mężczyzna był zazdrosny? I rozmawiasz z nim, niektórzy ludzie nie są zazdrośni, ponieważ bardzo kochają i ufają swemu wybranemu. Może twoje pytanie: "Czy w ogóle mnie nie zazdroszczę?" Odpowiedział: "Cóż, jak mogę, kocham cię!".