I dlaczego? .. Niejasne pytanie? Pytanie jako pytanie. Czego dokładnie chcesz, aby twój mężczyzna był szczęśliwy? Usiądź i pomyśl. Dziewczyno, przestań migotać swoim "Och, jak mogę sprawić, by mój chłopak był szczęśliwy?". Usiądź obok i pomyśl o tym samym pytaniu. Lepiej - cicho, ponieważ jest tu wielu z was. Wygrał żonę marząc o uszczęśliwieniu swoich mężów. Zastanawiam się, czy uważają się za szczęśliwych? Czy nikt nie powiedział im tak daleko, że główną tajemnicą wszystkich szczęśliwych mężów jest szczęśliwa żona? Ale o tym później.

Cóż, teraz, gdy wszyscy są porządnie ustaleni, omówmy, co sprawia, że ​​każdy człowiek jest szczęśliwy. Dobry seks W pierwszym, w ostatnim, w przedostatnim miejscu - cokolwiek można powiedzieć. Kobieta, która sprawiła, że ​​mężczyzna jest seksualnie szczęśliwy, może przywiązać go do siebie przez wiele, wiele lat. Czy to oznacza, że ​​się z nią ożeni? Nie

Dla tych, którzy nie dbają o małżeństwo, przejdź do następnego pytania - jak sprawić, by mężczyzna był szczęśliwy w łóżku? Nie wstydź się. Nie, nawet tego. Nie wstydź się. Odpowiadaj swobodnie i zrelaksuj się na życzenia swojego partnera. Zwróć uwagę na fakt, że użyłem słowa "zrelaksowany", a nie "rozwiązany", ponieważ jest to ważne. W obu przypadkach sprawisz, że człowiek będzie szczęśliwy, ale w pierwszym ocalisz jego szacunek, aw drugim - może nie.

Wszystko jest dozwolone w łóżku - o ile oboje tego chcecie. Łóżko to jedyne miejsce, w którym kobieta może i powinna być posłuszna kaprysom mężczyzny - jeśli te kaprysy nie upokorzą jej i nie spowodują jej bólu. Drogie żony! Przede wszystkim dotyczy to Ciebie. Jak to jest?! I oto jest. Chcesz, aby twój mąż był szczęśliwy w twojej małżeńskiej sypialni - przeczytaj dwa ostatnie zdania. A może myślisz, że mężowie potajemnie uciekają do swoich kochanek, bo te kotlety w stylu Kijowskim są bardziej soczyste?

Dlaczego piszę to wszystko? Bo naprawdę podejrzewam, że twoje pytanie "Jak sprawić, by mężczyzna był szczęśliwy?" (Lub "Jak sprawić, by facet był szczęśliwy? prawda? Widzisz ...

Zacząłem od pytania o seks, ponieważ bez bogatego związku seksualnego człowiek jest całkowicie szczęśliwy - niestety! - jest mało prawdopodobne, aby się udało. To prawda, jest taka dziwna rzecz. Żona może prawie zawsze utrzymywać dobrego męża. Jednak nawet niewiarygodnie wyrafinowany miłośnik seksu raczej nie zmusi mężczyzny do opuszczenia rodziny. Dlaczego?

Ponieważ nie tylko seks sprawia, że ​​mężczyzna jest szczęśliwy. Dla szczęścia człowiek chce mieć wiele innych małych rzeczy. Co? Pysznie rozłożony stół? Tak, to oczywiste. Nikt nie pomyślał o zapomnieniu słynnej "Ścieżki do serca mężczyzny ..." Czy to czysty dom? Również prawdziwe. Umyte i wyprasowane rzeczy? Wymagany. Spokój? Tak, ponieważ nie da się uszczęśliwić twojego związku na krzyku, zdecydowanie, to nie zadziała: prawie nikt nie stawi czoła skandalom. Czy to wszystko?

Następnie przeczytaj: "Mężczyźni lubią cierpieć. W końcu, grzebanie w ziemi jest czasem najlepszym dowodem miłości ... "Balzac był zdumiewająco świadomy kobiecej duszy. Ale nie gorszy, studiował dusze ludzkie. Kobieta, która jest kapryśna w umyśle, jakby przy okazji, może uczynić człowieka znacznie szczęśliwszym niż ten, który posłusznie i bez słowa podąża za nim z cieniem. I jak smutne jest to, że pragnąc uczynić ukochaną szczęśliwą, kobieta często boi się myśleć o tych maleńkich drobiazgach, które czynią ją szczęśliwą.

Секреты счастливых мужей

Odpręż się. Posłuchaj tego, o co prosi cię serce. Tak, dziewczyna lub kobieta, która bezinteresownie, jak dobry misjonarz, próbuje uszczęśliwić swojego chłopaka lub mężczyznę, może wzbudzić uczucie wdzięczności w nim. Ale czy jest to wdzięczność w tym samym czasie i szczęście? Wątpię w to.

Już na samym początku wspomniałem już, gdzie dokładnie trzeba szukać magicznego klucza do sekretów wszystkich szczęśliwych mężów. Jeśli zapomniałeś - powtórzę to jeszcze raz: mężczyźni będą uwielbiać te kobiety, które się uwielbiają. Dlatego - przede wszystkim pomyśl o tym, jak sprawić sobie radość - dobrze. A mężczyzna? Szczęśliwy człowiek będzie podążał sam - nawet jeśli w ogóle o tym nie myślałeś.