Każda rada dla dziewczyny, która chce stać się bardziej atrakcyjna, zaczyna się od porady, aby zdobyć pewność siebie i kochać siebie za to, kim jesteś. Ale jak to zrobić i co to znaczy kochać siebie naprawdę? Porozmawiamy teraz o tym.

Za co możesz kochać siebie?

Przed podjęciem decyzji, jak naprawdę kochać siebie, warto zrozumieć, co to znaczy. Czy kochanie siebie oznacza uważanie się za lepszego od wszystkich, stać się aroganckim i niedostępnym? Wcale nie, to tylko świadomość własnej kobiecości i atrakcyjności, jest to pełna akceptacja własnej sylwetki i rysów twarzy. Ale jednocześnie powinniście wyraźnie wiedzieć o swoich słabościach, ale nie wykonywać się dla ich obecności, ale kochać się z nimi - ponieważ nikt nie jest doskonały.


Jak kochać siebie na serio?

Nie myśl, że rada "jak kochać siebie" jest rozpowszechniana tylko wąsko myślącymi plotkami. Psychologia mówi nam o tym samym - braku miłości własnej, niskiej samoocenie i wielu kompleksach, które naturalnie nie uszczęśliwiają człowieka. Dowiedzieliśmy się, że kobieta powinna kochać siebie, ale jak kochać siebie i robić to z punktu widzenia psychologii, teraz będziemy demontować.

  1. Naucz się patrzeć na siebie w lustrze z przyjemnością. Jeśli coś ci się podoba, porozmawiaj o tym, odnosząc się do swojego odbicia w lustrze. Jeśli jesteś niezadowolony z czegoś, również o tym powiedz, ale spróbuj znaleźć zalety swoich wad.
  2. W codziennym życiu odnosimy wiele zwycięstw nad naszymi nawykami, nad lenistwem i innymi rzeczami. Naucz się chwalić siebie nawet za tak małe osiągnięcia.
  3. Przekonując swoje odbicie w lustrze, że jest piękne, nie zapomnij w to uwierzyć. Jesteś jedyną piękną osobą, zarówno fizycznie, jak i duchowo. Możesz być tylu innych dziewczyn, ile chcesz, ale nadal jesteś wyjątkowy, nie ma nikogo innego, a do tego tylko jesteś godny miłości.
  4. Patrząc na siebie w lustrze, nie powinieneś mówić: "ksiądz J. Lo jest ładniejszy, a Angelina Jolie ma cieńszą talię, a ja w ogóle taki nie jestem, to znaczy, że jestem brzydka." Nic takiego! Przestań podążać za jakimikolwiek fikcyjnymi standardami piękna, w końcu to, co widzisz na okładkach, może być piękne, ale nie jest żywe, nie rzeczywiste, a przez to traci większość swojej atrakcyjności. Jesteś cudowny, ponieważ jesteś naprawdę atrakcyjną dziewczyną - jesteś tysiąc razy lepszy. Aby mieć pewność, że zdjęcie nie będzie gorsze, uruchom najlepsze zdjęcie w Photoshopie. Cóż, gdyby czasopisma zobaczyły to, byliby zazdrośni, prawda?
  5. Przestań myśleć "ale jeśli to zrobię i zobaczę, jak inni na mnie patrzą." Po prostu rób to, co chcesz (co najważniejsze, że nie wykracza poza prawo), ciesz się nim i ciesz się każdą minutą.
  6. Każdy ma złe wspomnienia, w których wyglądamy lub zachowujemy się w najlepszy sposób. Więc w piecu takie "strony wstydu", nie potrzebujesz ich. Może gdzieś popełniłeś błąd, ale co z tego! Żadna z osób nie jest niedoskonała, każdy ma do tego prawo. Ostatecznie, zły nie jest ten, kto nie popełnia błędów, ale ten, kto nie próbuje naprawić swoich błędów. I tak, nie ma żadnych pomyłek - jeśli ktoś mówi, że nigdy czegoś takiego nie miał, to albo kłamie, albo ma sztuczną inteligencję, albo nie zrobił nic wartościowego w swoim życiu.
  7. Женщина должна себя любить
  8. Uwielbiam być fotografowanym i kupować sobie nowe stroje. Przyzwyczaić się do tego, że w dowolnej pozycji i wizerunku wyglądasz uroczo. Odprężanie się i mówienie komplementów to nie przestępstwo.
  9. Komunikuj się często, zwłaszcza z osobami odmiennej płci. Naucz się poprawnie przyjmować komplementy, nie krępuj się i nie myśl, że ktoś cię chwalił tylko dlatego, że potrzebuje czegoś od ciebie. Zostaliście pochwaleni, ponieważ podziwiają wasze piękno, tylko w ten sposób iw żaden inny sposób.

Pamiętaj, po prostu ucząc się kochać siebie, zauważysz, jak bardzo inni cię kochają. Tak, nie stanie się to natychmiast, powszechna miłość nie zawali się z dnia na dzień, ale na pewno będzie, uwierzcie mi.