Jeśli szukasz popularności i sympatii swoich znajomych i kolegów z klasy - upewnij się, że ci się uda! Nawet jeśli wydaje się, że brakuje ci piękna, uroku, inteligencji lub luzu, najważniejszą rzeczą jest wierzyć w siebie. Każda dziewczyna może stać się centrum przyciągania, jeśli przestrzega prostych zasad.

Ale zanim powiesz o tym, jak stać się popularnym wśród znajomych i przyjaciół w szkole, zobacz - czego nie robić w żadnym wypadku:

  • na curry przysługę z kolegami z klasy;
  • pochylać się, aby zdobyć czyjąś przyjaźń;
  • naśladuj maniery popularnych dziewcząt, kopiuj ich zachowanie;
  • spotkać facetów, aby być interesującymi i godnymi uwagi.

Jeśli przyjaciele zobaczą, że podążasz za ich przyczyną i są w stanie spełnić swoje najskromniejsze pragnienia, to mogą się z tobą porozumieć, ale to nie będzie szczera przyjaźń. Jeśli zaczniesz poświęcić swoją godność i dumę, nie osiągniesz prawdziwej popularności w szkole ani w firmie, bez względu na to, jak bardzo się starasz.

Jak zostać najpopularniejszą dziewczyną?

Na początek - aby monitorować ich wygląd i postawę. Jeśli dziewczyna wygląda dobrze, czuje się pewnie. Tutaj kupujesz tylko drogie i piękne rzeczy i kosmetyki - to nie wszystko. Szalenie drogie ubrania mogą siedzieć po prostu okropnie z powodu złej postawy lub krzywego chodu, a żaden makijaż nie może ukryć brudnych włosów i niedokładnego wyglądu. Dlatego kupując inny strój, musisz wybrać to, co ci odpowiada. To powinno odróżnić Cię od tłumu, ale jednocześnie powinno wyglądać naturalnie. W końcu twoi przyjaciele nie lubią tych, którzy wystawiają. A cisza z nudziarzem również nie jest szczególnie szanowana. I jak się zachowujesz? Może spędzać samotnie czas, ignorując kolegów z klasy? Lub ciągnąć i okrutnie ośmieszać je? Lub denerwuje twoją próżność i pożądanie?

Pamiętaj, że aby stać się popularnym zarówno w szkole, jak iw towarzystwie przyjaciół, możesz dziewczynę, która nie tylko zawsze jest w zasięgu wzroku, ale także umie polubić. I do tego trzeba odpowiednio komunikować się, okazywać zainteresowanie i dobrą wolę, mieć poczucie własnej wartości, oczywiście, mogą być ludzie w klasie, którzy są nieprzyjemni z powodu wulgarnego zachowania lub chamstwa, a nie chcecie w ogóle z nimi być przyjaciółmi. I nie rób tego! Lepiej jest znaleźć tych, którzy są bliscy swoich poglądów i charakteru. Mogą studiować w tej samej szkole lub mogą być członkami klubu turystycznego lub studia teatralnego, być stałymi bywalcami forów do hodowli psów lub aktywistami ruchu młodzieżowego.Nie szukaj sposobu na zdobycie popularności w jednym kręgu, ponieważ w szkole możesz wyrazić siebie partie - w szkole, w życiu publicznym i twórczym.

Jak zdobyć popularność wśród facetów?

Jak wszyscy, faceci kochają bardziej wesołe i towarzyskie dziewczyny. Ale to nie znaczy, że potrzebujesz wolnego czasu, aby porozmawiać z nimi bez przerwy.

Osoba towarzyska nie tylko mówi sama siebie, ale także słucha uważnie. Zainteresuj się tym, co robią faceci, omawiaj tematy, które są im bliskie. Najprawdopodobniej niewiele wiesz o futbolu, gaźnikach i motocyklach, ale nie jest to konieczne. W końcu możesz poprosić ich o więcej szczegółów. Lub przeczytaj jeden lub dwa artykuły w Internecie i podtrzymuj rozmowę, zadając pytania. Wszyscy są zadowoleni, gdy są zainteresowani nim lub jego hobby.

Как стать популярной девочкой

Oto, jak możesz szybko stać się popularny wśród facetów - po prostu wysłuchaj ich, porozmawiaj o sobie. Nie musisz być nieśmiały, wręcz przeciwnie, narzucać i zachowywać się prowokacyjnie. Nie zyskujesz popularności i reputacji najbardziej niepoważnych dziewcząt w szkole, która spotyka się ze wszystkimi bez wyjątku i myśli tylko o sobie, ale o facetach.

Bądź naturalny i swobodny. Staraj się być uważaną za interesującą dziewczynę, z którą dobrze się bawić. Zrozum, co jest dobre dla ciebie, a co złe, co jest dobre, a co nie. Nie próbuj być jak ktoś, stań się tym, którego wszystkie dziewczyny chcą naśladować!