Wszyscy pamiętamy, że dżentelmeni wolą blondynki, ale co by było, gdyby natura nie dała nam naturalnego platynowego koloru włosów, jak w tym przypadku stać się piękną blondynką bez tego okropnego zażółcenia?

Istnieją dwa podejścia do rozwiązania tego problemu: możesz iść do salonu i zaufać profesjonalistom lub możesz eksperymentować w domu. Oczywiście pierwsza opcja jest lepsza, ale niestety, nie zawsze jest to możliwe z powodów finansowych i innych, więc musisz dowiedzieć się, jak zostać blondynką bez zażartej uszu w domu.

Jak szybko stać się blondynką?

Kiedy mamy szybko stać się blondynką, pierwsze pytanie, które pojawia się, to jak właściwie farbować i nie szkodzić włosom. Niestety, nie można rozjaśnić włosów i nie zaszkodzić, tutaj możesz mówić tylko o stopniu uszkodzenia włosów. Ale jeśli mówimy o tym, aby szybko przekształcić się w blondynkę, to należy zauważyć, że ten nacisk jest dostępny tylko dla tych, którzy potrzebują rozjaśnić zaledwie 1-2 tony, reszta będzie musiała zadziałać. Ale jeśli po prostu nie masz dość, aż pożądany biały kolor ma tylko 2 kolory, możesz spróbować zmniejszyć szkodliwe działanie na włosy, używając domowej receptury. Do tej rozjaśniającej maski potrzebujesz 1 jajka, 3 łyżki. łyżki brandy (wódka), sok ½ cytryny, 30-50 gram jogurtu i 1 łyżeczka szamponu. Wszystkie składniki (ilość jest obliczana na grubych włosach do ramion) są zmieszane i nałożyć maskę na suche włosy. Owinimy głowę polietylenem i ręcznikiem i pozostawiamy na 2-3 godziny, a nawet na noc, stopień klarowania zależy od czasu, w którym maska ​​pozostanie na twoich włosach. Po maseczce myję się i rozpieszczam włosy balsamem.

Jak zostać blond ciemnowłosą dziewczyną?

Oczywiste jest, że ci, którzy decydują się na brunetkę lub brązowowłose, by stali się blondynami, będą musieli być najtrudniejsi, bo och, jak to zrobić bez zażółcenia, nie będzie łatwo. A jeśli zdecydowałeś się zostać blondynką z czerwonego ognia, będziesz potrzebować więcej niż jednej procedury, podobnie jak inne dziewczyny o ciemnych włosach, a będziesz musiał zmierzyć się z zielonkawym odcieniem, które może pojawić się po barwieniu.

Cóż, nie ma potrzeby, by się rozjaśnić ani możliwość uszkodzenia włosów, ani wielobarwne odpłynięcie, ani konieczność powtórzenia zabiegów. Następnie weź tlen i proszek rozjaśniający i kontynuuj. Po pierwsze, możesz spróbować rozjaśnić jedno pasmo, aby zrozumieć, jak szybko twoje włosy są rozjaśnione i jaki odcień uzyska po barwieniu. Następnie nałóż rozjaśniający związek na włosy. Jeśli robisz to po raz pierwszy, musisz najpierw przetworzyć włosy, odczekać 25 minut i nałożyć kompozycję na obszar blisko korzeni przez kolejne 10-15 minut. Najważniejsze, żeby nie przesadzić z kompozycją, w przeciwnym razie włosy zaczną mocno opadać. Następnie, przy niewielkiej ilości ciepłej wody, masuj kompozycję pianką i umyj włosy ciepłą wodą. Mój szampon i zastosuj balsam. Wysuszyć, spojrzeć na wynik i ocenić stopień uszkodzenia. Jeśli włosy wydają się normalne, nie wypadną zbyt mocno, powtórz procedurę. Jeśli włosy zaczęły się kępić, odłóż na nowo podświetlenie na kilka dni. Как стать блондинкой без вреда Szacujemy stopień wyjaśnienia po drugiej procedurze, jeśli wszystko jest w porządku, przejdź do następnego etapu, jeśli nie, wyjaśnienie będzie musiało zostać powtórzone za 3-4 dni.

Następnym krokiem jest wybielenie rozjaśnionych włosów w odpowiednim odcieniu. Aby to zrobić, wybierz farbę, żądany ton, zastosuj, przytrzymaj przez 35-40 minut i zmyć. Ponownie przetwarzamy dotknięte włosy balsamem i suszymy go. Ale to nie wszystko. Jeśli zmienisz kolor drastycznie, powiedzmy od rudowłosej lub brunetki, nie będziesz mógł stać się prawdziwą blondynką, żółtą lub słomianą, jak cień lub zielonkawy odcień, który pojawił się po pierwszym (drugim) umyciu głowy. Można to rozwiązać za pomocą przyciemnionego szamponu lub szamponu dla blondynki. W pierwszym przypadku farbę barwiącą należy rozcieńczyć wodą i spłukać włosy po każdym praniu. Jeśli masz zamiar użyć nieprofesjonalnego szamponu do włosów blond, pamiętaj, że są one przystosowane do złotej blondynki. To jest dla dziewcząt, które wybrały zimny blond, taki szampon nie zadziała.