Wiele osób musiało przeczytać klasyczną charakterystykę swojego znaku zodiaku. Horoskop urodzinowy odnosi się do numerologia - nauka, która opiera się na przewidywaniach liczbowych.

Większość astrologów jest przekonana, że ​​losy danej osoby mogą wpłynąć nie tylko na datę urodzenia, ale także na ciąg liter w imieniu i nazwisku. Według liczb, możesz zrobić specjalny horoskop, który może przewidzieć warianty ludzkiego przeznaczenia. Ale nie myśl, że horoskop przewiduje przyszłość z dokładnością do 100%. Być może przewidywania niesie pewien klucz lub po prostu prowadzi do pewnych odbić. A wtedy zawsze możesz zapobiec przewidywanym bezmyślnym działaniom i złym działaniom, najważniejsze jest wierzyć w najlepsze.

Jeśli masz podwójną cyfrę urodzenia, zwróć uwagę na pojedyncze numery, które zawiera. Oprócz podwójnej daty można obliczyć jego indywidualne liczby i ich kwotę. Horoskop na urodziny danej osoby pozwala określić jego charakter, przeznaczenie, mocne i słabe strony. Po sporządzeniu horoskopu, wielu ludzi próbuje poprawić pewne cechy w sobie, zwracać uwagę na pewne działania. Horoskop numerologiczny będzie w stanie zasugerować, które kolory i dni tygodnia będą najkorzystniejsze, która planeta ma największy wpływ i determinuje skłonność do rozwoju. Po otrzymaniu pewnej wiedzy możesz rozwiązywać problemy i lepiej rozumieć siebie.

Horoskop porodowy według dni tygodnia

Wiele przyszłych matek wciąż myśli o tym, jak ich dziecko dorośnie w czasie ciąży, więc wybierają swoje nazwiska z ostrożnością i próbują wyobrazić sobie dziecko, aby urodził się w określonym czasie. Na charakter i temperament dziecka ma duży wpływ dzień tygodnia narodzin. Każdego dnia w tygodniu patronuje pewną planetę. Przeanalizujmy krótko charakterystykę każdego dnia tygodnia.

  1. Poniedziałek Ochrona księżyca. Sprzeczność i oddanie.
  2. Wtorek. Patronat nad Marsem. Wytrwałość i ambicja.
  3. Środa Mercy patronat. Wymiar i wytrwałość.
  4. Czwartek Patronat nad Jowiszem. Spójność i przywództwo.
  5. Piątek Patronat nad Wenus. Wietrzność i radość.
  6. Sobota Patronat nad Saturnem. Inteligencja i sumienność.
  7. Niedziela. Patronat nad słońcem. Niedbalstwo i szczęście.

Urodziny horoskopu księżyca

Możesz skorzystać z kalendarza księżycowego i poznać swoje księżycowe cechy. Księżycowe urodziny są zawsze rozważane bardziej szczegółowo niż cechy znaków zodiaku. Ten dzień może dostarczyć wiedzy na temat cech charakteru, ukrytych zdolności i możliwości, cech zdrowia, szczęścia, aktywności, życia osobistego, prawdopodobnych ścieżek kariery. Ludzie kultury zachodniej liczą swoje urodziny według kalendarza słonecznego, podczas gdy księżyc jest uważany za bardziej stary i dokładny. Po otrzymaniu informacji o księżycowym dniu twoich narodzin możesz lepiej zrozumieć funkcje horoskop na urodziny danej osoby twojej postaci.

Aby uzyskać dokładniejsze i pełniejsze informacje na temat księżycowego horoskopu urodzinowego, zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnymi astrologami, którzy mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji i dostarczyć wiedzy na temat znaczenia numerologii i faz księżycowych w życiu człowieka. Biorąc pod uwagę osobowość osoby, astrologowie biorą pod uwagę wiele czynników wpływających na Księżyc.

Ale musimy pamiętać, że horoskop nie jest wyrokiem. Pokazuje najbardziej prawdopodobny przebieg zdarzeń z określoną linią postępowania. Dlatego, jeśli nasze zachowanie się zmienia, tak samo wygląda wynik.