herbata hippisowata do laktacji Pierwszym rokiem życia dziecka jest okres główny, ponieważ w tym czasie położono na nim większość zdrowia i odporności. Aby to zrobić, konieczne jest zapewnienie dziecku niezbędnego odżywiania, czyli mleka matki. W końcu dzieci karmione mlekiem są w przyszłości fizycznie i intelektualnie przed rówieśnikami.

Niemal każda młoda mumia zawsze ma pytanie: co się stanie, jeśli dziecko nagle nie ma wystarczającej ilości mleka? Jak zwiększyć laktację? W tym celu europejscy naukowcy opracowali specjalne herbaty, które naturalnie stymulują produkcję mleka matki. Jednym z takich napojów jest HiPP (Hipp), lider w dziedzinie żywności dla niemowląt z wieloletnim doświadczeniem, które rozważymy dzisiaj w tym artykule.

Czy herbata pomaga Hippowi zwiększyć laktację?

Jego skuteczność opiera się na właściwościach składników, które składają się na kompozycję. Aby poprawić laktację, zwykle stosuje się zioła, takie jak: anyż, koper włoski i kminek. To właśnie ta kombinacja zawiera herbatę Hipp dla laktacji. Taki napój z pewnością pomoże każdej kobiecie pozbyć się nierozsądnych obaw o brak lub zniknięcie mleka. Wszystkie składniki tej herbaty są uprawiane bez użycia sztucznych nawozów i zbierane ręcznie, co gwarantuje ich użyteczność. Nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych i różnych barwników.

Istnieje mała kategoria kobiet, które nie ufają oświadczeniom o skuteczności i skuteczności herbaty Hippy. Jednakże przeprowadzono badania kliniczne, które wykazały, że napój ten jest w stanie zwiększyć dopływ mleka u kobiet karmiących do około 3,5 razy.

W skład herbaty Hipp dla laktacji wchodzą następujące rośliny:

  • anyż - poprawia produkcję mleka i ma działanie przeciwskurczowe;
  • Koper - stymuluje przepływ mleka matki, poprawia apetyt i trawienie;
  • cytryna werbeny - zwiększa koloryt skóry i poprawia jej elastyczność;
  • kminek - łagodzi skurcze i poprawia tętnienie mleka u kobiet w okresie laktacji.

Instrukcje dotyczące herbaty Hippo do laktacji

hipisi do laktacji Tak więc, aby przygotować ten "magiczny" napój, weź około 4 łyżeczki granulatu, wlej do kubka i wlej 200 mililitrów ciepłej lub gorącej przegotowanej wody. Dokładnie wymieszaj wszystko, aż się całkowicie rozpuści i wypije bezpośrednio przed jedzeniem. Zaleca się pić herbatę do laktacji około 3 razy dziennie. Otwórz słoik, który przechowujemy w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknij pokrywką i używaj go przez 6 miesięcy. Cena herbaty Hippy do laktacji w różnych regionach Rosji jest różna, ale w zależności od gatunku wynosi od 250 do 350 rubli. Ale na Ukrainie można kupić napój za około 80 hrywien.