W 2013 roku faktyczna fryzura pod długą sukienką jest a la Audrey Hepburn , wysoki kok lub ogon, muszla i opcje w stylu greckiej bogini. Wszystkie wyglądają bardzo serdecznie i romantycznie. Zastanów się nad najciekawszymi szczegółami.

Jak ikona piękna i stylu

Fryzura na wieczorową sukienkę, podobnie jak u Audrey Hepburn, jest uważana za idealną, elegancką i arystokratyczną. Ona będzie lubić każdą fashionistkę. Spraw, by w domu nie było trudno. Do tego potrzebne będą szpilki do włosów, szpilki, lakier i kok. Na początek konieczne jest podzielenie przednich pasm na lewą, prawą i centralną część, upewniając się, że zamocowano je za pomocą spinki do włosów. Pozostałe włosy należy czesać po kolei za pomocą grzebienia. Chignon kształtuje kulkę i mocuje ją do włosów za pomocą szpilek. Następnie każdy z pasm musi zostać zaczesany i przymocowany nad chignonem. Centralna część przednia jest dobrze wyszorowana, a następnie rozłożona i położona na szczycie pakietu napowietrznego. Przednie włosy boczne powinny być wyprostowane żelazkiem i przymocowane wokół krawędzi w pobliżu klosza. Na koniec upewnij się, że naprawiłeś wszystkie lakiery.

Wieczorna fryzura pod długą sukienką Styl Audrey Hepburn Wygląda pięknie, jeśli ozdobisz ją wstążką, koralikami, tiarą, welonem lub welonem.

fryzury pod długą sukienką 1fryzury w długiej sukni 2fryzury pod długą sukienką 3
fryzury pod długą sukienką 4fryzury pod długą sukienką 5fryzury pod długą sukienką 6
Nieziemskie piękno

Fryzury na długą sukienkę nie powinny być ważone. Ich zadaniem jest dopełnienie obrazu, uczynienie go zrównoważonym, harmonijnym i kobiecym. Ten efekt nadaje fryzurce długiej czarnej sukni o nazwie "łuk". Aby zrobić to sam, postępuj zgodnie z instrukcjami:

  1. Umyj i osusz włosy. Następnie lekko je poleruj i równomiernie rozprowadź - to da im teksturę.
  2. fryzury dla długiej sukni 7
  3. Zbierz je wysoko w głowę w koński ogon i rozciągnij dwukrotnie przez gumkę. Sięgając po raz trzeci, wykonaj pętlę, pozostawiając wskazówki na koronie.
  4. fryzury dla długiej sukni 8
  5. Rozciągnij pętlę po prawej i lewej stronie i puść ją.
  6. fryzury pod długą sukienką 9
  7. Końce włosów powinny znajdować się pośrodku. Złóż je za pomocą loków i zamknij od tyłu niewidką. Zapnij boki łuku za pomocą prętów.
  8. fryzury pod długą sukienką 10
  9. Spryskaj fryzurę i nałóż odrobinę żelu, aby wygładzić wystające włoski.

fryzury pod długą sukienką 11

Włosy "łuk" jest gotowy. Idealny na długą wieczorową sukienkę.

Piękne fryzury pod długą sukienką można zrobić na włosach o dowolnej długości. Jeśli są za krótkie, użyj sztucznych łatek do włosów. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni dźwięk i dobrze je naprawić.