Fryzury w stylu Chicago stały się modne w odległych latach 30-tych, po dość udanej premierze musicalu o tej samej nazwie. Aktorka, która grała główną rolę, wywarła tak silne wrażenie na widzach, że kobiety z Ameryki rzuciły się na fryzjerów, aby stworzyć ten sam wizerunek. Główną cechą kobiecej fryzury w stylu chicagowskim jest brak gładkich i prostych włosów. Fryzury Chicago z lat trzydziestych były dość wszechstronne: mogły być noszone zarówno w życiu codziennym, jak i na imprezach towarzyskich. We współczesnym świecie moda na podobny styl powróciła, głównie ze względu na atrakcyjność stylu retro wielu znanych projektantów. Kobiety w każdym wieku w ten sposób wyglądają romantycznie i intrygująco, niezależnie od tego, czy są blondynkami, czy też ognistymi rudymi. Możesz to zrobić w domu lub w salonie kosmetycznym. Co więcej, ten proces jest całkowicie nieskomplikowany w technice wykonania, dlatego fryzury w stylu Chicago są obecnie bardzo popularne.

Fryzury w stylu Chicago na długie włosy

W odległych latach 30-tych modne było udekorowanie włosów eleganckimi czapkami, piórami lub perłami. Co godne uwagi, dziś ten trend pozostaje równie istotny. Styl Chicago jest wykonywany głównie na krótkich włosach lub średniej długości włosach. Jeśli jesteś właścicielem długich włosów, wystarczy tylko dźgnąć większą część włosów i zawinąć resztę. W innym przypadku, jeśli nadal pragniesz całkowicie zmienić swój wizerunek i uzyskać fryzurę, musisz wybrać fryzurę zgodnie z typem osoby, która jest dla ciebie typowa. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że głównym znakiem fryzur w stylu Chicago jest - curl. Takie faliste curl można uzyskać za pomocą lokówki lub lokówki.

Chicago wieczorowe fryzury

Jeśli masz szczęście mieć kręcone włosy, masz ogromne szczęście, bo jak zdobyć fryzurę w stylu lat 30-tych w Chicago, nie będziesz miał większych trudności. Do stylizacji można użyć żelu, pianki, pianki, a nawet wosku. Lepiej jest używać wosku, ponieważ nie pozostawia nienaturalnego połysku na włosach i nadaje im naturalnego wyglądu.

Połóż włosy grzebieniem o drobnych zębach i odłóż zgrabny ogon od tyłu. Gdy włosy są suche - usuń spinkę. A tutaj masz już niesamowitą fryzurę!

Jeśli masz proste włosy, nie masz też powodu do rozpaczy. Świat nowoczesnych technologii daje szeroki wybór środków, aby nadać włosom dowolny kształt. Wszystko, co jest wymagane od ciebie, tak jak w przypadku włosów kręconych, nałóż żel na środek do stylizacji lub silne utrwalenie na włosy i wysusz włosy suszarką do włosów. Teraz poczekaj, aż twoje włosy wyschną i przejdź do ich dokładnego nawinięcia na lokówce. Jeśli chodzi o grzywkę, można ją czesać na boku, ozdabiając piękną szpilką do włosów.

Fryzury ślubne Chicago

Aby stworzyć fryzurę ślubną w stylu Chicago, musisz wybrać akcesoria związane z tym stylem. Biała zasłona weselna będzie doskonale łączona z wyszukanymi perłami. Tiara będzie w doskonałej harmonii z lśniącymi kryształkami lub cenną biżuterią. W takim przypadku włosy należy przykręcić żelazkiem lub kręconymi włosami, zwracając szczególną uwagę na grzywkę - można je przymocować za pomocą oryginalnej szpilki do włosów z boku. Ten obraz jest idealny na wesele w stylu Chicago!

Fryzury w stylu Chicago 1Chicago Style Hair 2Fryzury w stylu Chicago 3
Styl Chicago Hair 4Fryzury w stylu Chicago 5Styl Chicago Hair 6
Fryzury w stylu Chicago 7Styl Chicago Hair 8Fryzury w stylu Chicago 9