Wybierając meble na korytarz, powstaje pytanie: jakiego rodzaju wieszaki preferują - podłoga czy ściana? Naturalnie istnieje wiele innych rodzajów wieszaków na korytarz, takich jak wbudowane, sufity, narożniki, kostiumy itp., Ale podłoga i ściana są podstawowe i niezbędne. Jeśli te ostatnie znajdują się w prawie każdym mieszkaniu, to wersja podłogowa jest dziś uważana za główną atrakcję wnętrza, jakby cud.

Wieszak podłogowy wymaga dużo miejsca. Nawet umieszczając go w rogu lub bliżej ściany, tak czy inaczej, konieczne jest pozostawienie miejsca w pobliżu, tak aby był dostęp do rzeczy. Również odzież wierzchnia, ułożona na wieszaku ze wszystkich stron, zajmuje dużo miejsca, więc ci, którzy mają małe korytarze, nie mogą sobie pozwolić na zakup wersji podłogowej wieszaka.

Ale jeśli nadal uda ci się zorganizować taki element mebli na korytarzu, nie pożałujesz go w żaden sposób. Wieszak podłogowy to królowa wnętrza, stanie się integralną ozdobą każdego pomieszczenia, a nie tylko przedpokoju. Opcje na zewnątrz są powszechne w korytarzach, biurach, recepcjach, szatniach, kawiarniach, restauracjach, salonach piękności i innych zatłoczonych pokojach.

Odmiany wieszaków do ubrań na korytarzu

Wieszaki podłogowe są podzielone przez zakres zastosowania, są przeznaczone na górę, odzież dziecięcą, a także na garnitury i spodnie. Korytarz charakteryzuje się wieszakami podłogowymi górnej szafy, które z kolei są klasyfikowane według technologii produkcji, materiału i wzornictwa. Weź pod uwagę jedną z najpopularniejszych odmian wieszaków podłogowych.

  1. Kute wieszaki na korytarz . Szczególnym trendem mody w ostatnich latach było wykorzystanie w projektowaniu meble z kutego żelaza Jednym z nich jest wieszak podłogowy.
  2. Wieszaki na ubrania w korytarzu1Wieszaki na ubrania w korytarzu 2Wieszaki na ubrania w hallu3
  3. Metalowe wieszaki na korytarz . Najbardziej powszechnym materiałem metalowych wieszaków jest aluminium. Gotowe produkty można chromować, malować i wielu producentów pozostawia w naturalnym kolorze. Wieszaki te są szczególnie trwałe, nie boją się korozji i światła słonecznego.
  4. Wieszaki na ubrania4Wieszaki na ubrania w korytarzu 5Wieszaki na ubrania w hallu6
  5. Drewniane wieszaki . Takie wieszaki są wykonane zarówno z kawałków litych, jak i klejonych. drewno . Solidne wieszaki są mniej trwałe, ponieważ do klejenia wybierają tylko wybrane paski, w których nie ma pustek i węzłów.
  6. Wieszaki na ubrania w korytarzu 7Wieszaki na ubrania w korytarzu 8Wieszaki na ubrania w korytarzu 9
  7. Kreatywne wieszaki podłogowe na korytarz . Często nietypowe wersje wieszaków są wykonane z tworzywa sztucznego, ponieważ jest nie mniej trwały niż metal lub drewno, a proces ten jest znacznie łatwiejszy i szybszy.
  8. Wieszaki na ubrania w hali 10Wieszaki na ubrania w korytarzu 11Wieszaki na ubrania w korytarzu12

Odpowiednio dobrany styl wieszaków powiedzie o wyjątkowym smaku właścicieli, a łatwość obsługi takich wieszaków mówi sama za siebie o trosce gości, klientów i odwiedzających.