Zima to nie tylko wakacje i zimno, ale także świetna okazja, aby spędzić czas z korzyściami. Fani aktywnego stylu życia mogą opanować nowe sporty, takie jak snowboard lub narciarstwo . I tutaj ważne jest, aby wybrać odpowiednie ubrania, które pomogą ci czuć się łatwo i wygodnie, szczególnie jeśli chodzi o kapelusz. Nakrycia głowy nie powinny być ciężkie, więc produkty ze skóry i wełny odpadają. Doskonałym rozwiązaniem są damskie czapki z polaru, które są szczególnie lekkie i mają kilka zalet:

  1. Pomimo tego, że produkty wykonane są z materiałów syntetycznych, doskonale pochłaniają nadmiar wilgoci, wprowadzając ją do środowiska zewnętrznego.
  2. Czapki z polaru są nie tylko lekkie i cienkie, ale również wystarczająco ciepłe, więc nie obawiaj się, że głowa lub uszy mogą zamarznąć.
  3. No i oczywiście ważnym czynnikiem jest dostępność modeli. Cena jest dość rozsądna, więc kobiety mody mogą pozwolić sobie na zakup kilku produktów, łącząc je z różnymi obrazami.

Polarowe czapki dla dziewczynek

Miłośnicy prostoty i surowej klasyki powinni zwrócić uwagę na modele monochromatyczne, wykonane w sportowym stylu. Na przykład dla snowboardingu czarny kapelusz z białym logo byłby doskonałą opcją. Ale dla tych, którzy lubią przyciągać uwagę innych, pasują flirty z uszami, jak kot. Może to być czarny produkt z futerkowymi uszami lub jaśniejszy model, w całości wykonany z miękkiego polaru.

Na szczególnie zimne dni lub podczas silnego wiatru hełm z wełny polarowej będzie prawdziwym wybawieniem. Obejmuje on nie tylko głowę i uszy, ale także szyję, a specjalne regulowane gumki umożliwiają mocne przymocowanie modelu w taki sposób, aby żaden ciąg nie mógł dostać się do środka. Kobiety mody, dla których równie ważne jest, aby wyglądały stylowo i elegancko, mogą wybrać produkt ozdobiony futrzanymi pom-pompkami. Ta kombinacja wygląda bardzo atrakcyjnie.

czapka polarowa 1czapka polarowa 2czapka polarowa 3
czapka polarowa 4czapka z polaru 5czapka z polaru 6
czapka polarowa 7czapka polarowa 8czapka z polaru 9