Bez oświetlenie uliczne w letnim domku zrobić prosa niemożliwe. Ale czy to naprawdę interesujące, jeśli zainstalujesz standardowy metalowy słup i dołączysz do niego żarówkę, która będzie służyć jako lampa? W tym artykule proponujemy rozważenie różnych możliwości zapewnienia oświetlenia na terenie twojej willi przy użyciu lamp ulicznych.

Lampy na ulicę w domku

Pierwszym kryterium wyboru lamp na ulicę na daczy jest harmonia światła i rozwiązań projektowych dla krajobrazu i domu. Innymi słowy, oświetlenie musi być odpowiednio dobrane, skupione i musi podkreślać piękno krajobrazu.Nowoczesny rynek oferuje duży wybór lamp na ulicę w letnim domku, damy te główne.

 1. Lampy LED do dawania . Takie oświetlenie zostało ostatnio aktywnie wykorzystane do oświetlenia fasad domów i ulicznych ekspozycji ulicznych, a także do oświetlenia iluminacji schodów. Są one dostępne i dodatkowo wyglądają bardzo ładnie.
 2. Zaplanowane letnie domki1Lampy dla domku letniskowego2Lampy dla domku 3
 3. Lampy sufitowe . Lampy te są bardzo dobrze zamontowane na otwartym weranda domki letniskowe. Doskonale pasują do wnętrza sufitu i nie zagracają go. Ponadto zapewniają one różną liczbę żarówek, regulując w ten sposób wymagany poziom oświetlenia.
 4. Lampy dla domku letniskowego4Lampy dla domku letniskowego5Lampy dla cottage6
 5. Uliczne lampy wiszące do nadania . Tego typu oprawy świetnie wyglądają na wysokich słupach ulicznych lub z wysokim baldachimem na werandzie z domku na ulicy. Producenci oferują inną długość zawieszenia, dzięki czemu można wybrać produkt na każdy gust.
 6. Lampy dla domków letniskowych7Lampy dla dacza8Lampy dla domku letniskowego9
 7. Urządzenia naziemne do nadania . Te wynalazki techniczne są podzielone na dwa rodzaje: niski i wysoki. I możesz ich używać w połączony sposób.
 8. Lampy dla domków10Oprawy do dawania11Lampy do ogrodu12
 9. Oprawy krawężników do nadania . Takie drewniane lampy do ogrodu można wykonać samodzielnie. Jeśli domek znajduje się w obszarze pasa lasu, znalezienie odpowiedniego rodzaju przeszkody nie będzie trudne, aby uzyskać taką samą długość i użyć drutu i przewodu z lampą żarową do zbudowania oryginalnego źródła światła.
 10. Lampy dla domków letniskowych13Lampy dla domku letniskowego14Lampy dla domków letniskowych15
 11. Lampy dekoracyjne do nadania . Lampa wygląda bardzo interesująco i nietypowo w postaci elementu dekoracyjnego, który uzupełnia ogólną wystawę zdjęć. Może to być motyl w trawie, oprawy naśladujące kwiaty lilii w stawie itp.
 12. Lampy dla domku letniskowego16Lampy dla domku letniskowego17Lampy dla domków 18

  Odpowiednio dobrane oświetlenie zewnętrzne pomoże zamienić letnią chatę w mały raj.