Jeśli zdecydujesz się rozpocząć remont mieszkania w tym roku, to z pewnością musisz poznać trendy mody w 2014 roku we wnętrzu. Być może nowoczesne innowacje w designie i dekoracje domowe autorów będą dla Ciebie źródłem inspiracji, a Twoje mieszkanie będzie wyposażone w nowy styl. Jakie modne style i kolory we wnętrzu 2014 roku oferują nam dekoratorów? O tym poniżej.

Co jest teraz modne we wnętrzu?

Tak, modne wnętrze mieszkania 2014. Co to jest? Zimny ​​i lakoniczny, kolorowy i beztroski? Istnieje kilka wiodących obszarów, które są istotne w tym roku. Rozważ szczegółowo wszystkie momenty dekoracji mieszkania:

  1. Kolory 2014 . Jeśli chcesz oddać hołd Rokowi Konia, spróbuj użyć kolorów zielonego i niebieskiego. Mogą pełnić rolę plam we wnętrzu (pokrowce na poduszki, zasłony, dywan) lub służyć jako ogólne tło (ściany, meble). Nasycone kolory, takie jak purpura, czekolada, żółty, szmaragd są bardzo pożądane.
  2. Modne wnętrze mieszkania 2014 1Modne wnętrze mieszkania 2014 2Modne wnętrze mieszkania 2014 3
  3. Meble . Coraz większą uwagę przywiązuje się do funkcjonalności i przyjazności dla środowiska. Zwróć uwagę na ciekawe nowości od producentów mebli (stoły składane, łóżka przekształcane, cokoły, krzesła) i produkty wykonane z naturalnego drewna (masywne stoły i krzesła).
  4. Modne wnętrze mieszkania 2014 19Modne wnętrze apartamentu 2014 18Modne wnętrze mieszkania 2014 20
  5. Modne rzeczy do wnętrza . Ostatnio w projektowaniu doceniane jest podejście twórcze. Postaraj się ozdobić jedną ze ścian za pomocą półek z książkami, a tapicerowanie zagłówka łóżka za pomocą poduszek lub półek. Nie zapomnij o małych rzeczach. Niezwykłe doniczki, obrazy, a nawet trepele przyniosą odrobinę indywidualności.
  6. Modne wnętrze mieszkania 2014 5Modne wnętrze mieszkania 2014 6Modne wnętrze mieszkania 2014 7

Ponadto wykorzystaj trendy mody w projektowaniu wnętrz. Teraz naturalny skandynawski styl, szokująca fuzja i sentymentalizm chebbi chic . Jeśli jesteś zaangażowany w dyscyplinę i zwięzłość, będziesz blisko high-tech i minimalizmu.

Projektujemy różne pokoje

Współcześni projektanci oferują różne kierunki w projektowaniu poszczególnych pomieszczeń. Dzięki temu modne wnętrze kuchni 2014 wykorzystuje bogate kolory (czarny, czerwony, fioletowy), drukowanie zdjęć i nowoczesne wyposażenie kuchni (ukryte uchwyty, mechanizmy przesuwne, drzwi na zawiasach). Właściwie połączenie kuchni z salonem lub loggią.

Modne wnętrze mieszkania 2014 8Modne wnętrze mieszkania 2014 9Modne wnętrze mieszkania 2014 10

Aby zaprojektować modne wnętrze salonu, musisz odejść od funkcjonalności i zmaksymalizować swoją indywidualność. Użyj podziału na strefy, połącz kilka rodzajów dekoracji ściennych na raz ( kamień dekoracyjny z teksturą kitu, tekstyliów i tapet), baw się teksturami i kolorami.

Modne wnętrze mieszkania 2014 11Modne wnętrze mieszkania 2014 12Modne wnętrze mieszkania 2014 13

W przeciwieństwie do salonu modne wnętrze sypialni jest dyskretne i spokojne. Odejdź od nowonarodzonych dzwonków i gwizdków i używaj klasycznych wykończeń i mebli.

Modne wnętrze mieszkania 2014 15Modne wnętrze mieszkania 2014 14Modne wnętrze mieszkania 2014 16