Jakie bransoletki są teraz modne - odpowiedź na to pytanie interesuje wiele dziewcząt. Modne damskie bransoletki w tym sezonie są bardzo różnorodne, nie możemy tego powiedzieć teraz w modzie modelki jednego rodzaju. Bransoletki z 2014 roku są nasycone zarówno kolorem, jak i materiałem, z którego są wykonane. Nie ma znaczenia, gdzie je kupisz, może to być drogi butik z biżuterią i dobrze znany rynek. W przypadku wyboru najmodniejszych bransoletek ważne jest, aby kierować się osobistymi życzeniami, własnym "ja", tym, co lubisz, a nie tym, co widzisz na kimkolwiek lub w czasopiśmie lub telewizji. W tym sezonie szczególna uwaga projektantów zostanie zatrzymana na bransoletkach, które noszą znaki, specjalne znaczenie, indywidualność, można je nazwać "talizmanami", można zobaczyć tego typu bransoletki w kolekcji Vivienne Westwood. Sądząc po niezwykłym znaczeniu, takie bransoletki wyglądają nieoczekiwanie i interesująco, na przykład produkt w kolorze zielonej trawy, mający kształt zegarka, którego tarcza ma dość duży kształt z pewnymi znakami.

Jakie bransoletki mody są nam dyktowane przez modę dla miłośników bardziej standardowych smaków? Młode dziewczyny polecane są do wielu ukochanych plastikowych bransoletek w różnych kolorach i szerokościach. Masywne, duże bransoletki są szczególnie ważne w tym sezonie, które nie mogą nie zwrócić uwagi. Znany Coco Chanel nosił dokładnie takie bransoletki, mając na sobie krótkie kostiumy. Świeckie dziewczyny noszą takie bransoletki od diamentów, platyny, złota, bohemy - od drewna lub skóry, gotyckie dziewczyny - z czarną koronką i kolcami.

Modne skórzane bransoletki i wyroby z kamieni naturalnych

Jak już wiadomo, w modzie trójwymiarowych bransoletek, mogą one być wykonane ze skóry, metalu, tworzywa sztucznego. Długość takiego produktu może wynosić od nadgarstka do łokcia. Modne skórzane bransoletki są używane do wstawiania kamieni w postaci różnych owadów, takich jak motyle, węże, czyli nacisk kładziony jest na naturę, co można zobaczyć w kolekcji Roberto Cavalliego. Modne bransoletki z kamieni naturalnych cieszą się w tym sezonie nie mniej popularnością, są to delikatne perły i przyciągający ametyst oraz najpiękniejszy bursztyn. I klasyczne złote bransoletki ze szmaragdem, szafirem, diamentem, rubinem. Takie bransoletki mogą być szerokie, skręcone, z różnymi elementami dekoracyjnymi.

modne bransoletki 2014 1modne bransoletki 2014 2modne bransoletki 2014 3
modne bransoletki 2014 4modne bransoletki 2014 5modne bransoletki 2014 6
modne bransoletki 2014 7modne bransoletki 2014 8modne bransoletki 2014 9