Metoda leczenia promieniowaniem o bardzo wysokiej częstotliwości znana jest nietradycyjnej medycynie przez długi czas. KWCZ-terapia jest absolutnie bezbolesna, bardzo skuteczna i uniwersalna. Oznacza to, że promieniowanie o bardzo wysokiej częstotliwości może leczyć prawie wszystkie dotychczasowe choroby.

Techniki terapii EHF

Obróbka promieniowaniem o wysokiej częstotliwości odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale elektromagnetyczne. Jest to bezkontaktowa metoda leczenia. Równolegle z używaniem urządzenia nie musisz brać żadnych leków. Ściśle mówiąc, jest to całe piękno leczenia za pomocą promieniowania o wysokiej częstotliwości: wszystkie problemy są rozwiązywane w naturalny i nieszkodliwy sposób.

KWCZ-terapia opiera się na najprostszej zasadzie. Każdy organizm ma swoje własne pole elektromagnetyczne. Wpływając na to, możesz uzyskać efekt większy niż odbiór tradycyjnych leków. Bardzo wysokiej częstotliwości promieniowanie może wniknąć głęboko w ciało i leczyć je na poziomie komórkowym.

Z każdego ciała dochodzi oscylacja komórkowa. Choroby naruszają normalną amplitudę oscylacji. Metody EHF-terapii mają na celu przywrócenie jej do normy. Komórki każdego organu przechowują informacje o jego zdrowym stanie. Mówiąc prosto, każdy organizm ma swoje własne zdrowe wsparcie. A wyjątkowo wysokiej częstotliwości promieniowanie przyczynia się do jego odzyskania.

Nie martw się: pomagając jednemu ciału, nie krzywdzisz innych. Wszystkie urządzenia KWCZ-terapii są dostosowane. Po dokładnej diagnozie ustalane są wymagane dane, a urządzenie jest programowane indywidualnie. Jeśli to konieczne, później można go zmienić na inny organ lub organizm.

Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że KWCZ-terapia jest godną alternatywą dla tradycyjnych metod leczenia. Urządzenia działają doskonale w każdych warunkach, a leczenie promieniowaniem o bardzo wysokiej częstotliwości zapewnia doskonałe wyniki.

Wskazania do KWCZ-terapii

Prawie wszystkie choroby alergiczne, ginekologiczne, endokrynologiczne, gastroenterologiczne i inne można leczyć promieniowaniem o wysokiej częstotliwości. Urządzenia są stosowane w niektórych pensjonatach i sanatoriach. Są bardzo łatwe w użyciu, więc są po prostu traktowane w domu.

Terapia IR EHF jest wskazana w następujących przypadkach:

 1. Urządzenia leczą zapalenie oskrzeli i astma oskrzelowa . Nawet chroniczne i zaniedbane formy choroby mogą być leczone.
 2. Ekstremalnie wysokiej częstotliwości promieniowanie radzi sobie z powszechnymi chorobami przeziębienia i lękiem.
 3. KWCZ-terapia eliminuje choroby przewodu żołądkowo-jelitowego.
 4. Urządzenia są doskonałymi towarzyszami podróży. Pomagają łatwiej przenosić aklimatyzację.
 5. KWCZ-terapia jest również stosowana w ginekologii. Metoda przywraca normalne funkcjonowanie jajników, eliminuje erozja szyjki macicy , zwalcza zapalenie pochwy i zapalenie przydatków. Za pomocą promieniowania EHF może normalizować cykl menstruacyjny i sprawić, że będzie mniej bolesny.
 6. Ta metoda terapeutyczna przyczynia się do szybkiego gojenia się ran. Instrumenty mogą działać jako środki przeciwbólowe.
 7. KWCZ-terapia jest pokazana ludziom zależnym od meteorytu i tym, którzy cierpią na problemy z układem sercowo-naczyniowym.
Techniki terapii EHF

A to nie jest pełna lista świadectw. Urządzenia nie uzależniają i pasują prawie każdemu. Ale jak w przypadku każdej innej metody leczenia, KWCZ-terapia ma przeciwwskazania:

 1. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży urządzeń do KWCZ-terapii.
 2. Zastosowanie alternatywnej metody leczenia jest pożądane w onkologii.
 3. Pacjenci z podwyższonym poziomem EHF mogą być szkodliwi.
 4. Kolejnym przeciwwskazaniem są częste ataki dławicy piersiowej.