Są to ubrania dla pewnych siebie, ironicznych, modnych i stylowych młodych ludzi. Styl casual to główna linia modnej włoskiej marki Dsquared.

Założyciele bracia bliźniacy

Założycielami marki są bracia Dan i Dean Keiten. Podwójne dzieciństwo przeszło w Kanadzie. W 1991 roku projektanci zostają wysłani na podbój stolicy światowej mody - Mediolan. Zdobywszy doświadczenie, w 1994 roku bracia wydali swoją pierwszą sensacyjną kolekcję. Madonna sama skłoniła ich do stworzenia własnej kolekcji odzieży damskiej, którą pokazano w 2003 roku. Odzież damska Dsquared wyróżnia się niedbałą seksualnością połączoną z eleganckim i wyrafinowanym stylem. Tę markę zawdzięczamy pojawieniu się jeansów o niskiej talii.

Głównym elementem każdego pokazu firmy Dsquared są jeansy. I nie tylko dżinsy! A przeszłość "ogień, woda i miedziane rury". Wyblakłe, podarte, ale niewątpliwie stylowe - cieszą się niesamowitym sukcesem.

Wiosna - lato 2013

Dsquared Wiosna-Lato 2013 odbyło się pod hasłem lat 90. Dsquared krótkie, dopasowane sukienki, fascynują ich dokładnymi sylwetkami. Wiele łańcuchów, czapek i niekończących się elementów wystroju spowodowało eksplozję emocji na pokazie kolekcji w Mediolanie. Mini szorty w połączeniu z białymi T-shirty i buty z różnych pasków dają obraz seksualności i emancypacji.

Odważne i jasne stroje nie pozostawiają obojętnej kreatywnej młodości. Wąskie, skrócone jeansy nadają modelom śmiały, chłopięcy wygląd. Skórzane sukienki, bransoletki, przypominające kajdanki i obcisłe stroje - wszystkie te rzeczy mają na celu zaskoczenie i uwiedzenie.

Kolekcja Dsquared jest głównie wykonana w kolorze czarno-białym i rozcieńczona letnim różem. Ubrania Dsquared stworzone z myślą o odważnych kobietach mody, które chcą się wyróżniać.

Torebki Dsquared 2013 monochromatyczne, zdobione perełkami i logo firmy Dsquared, a także barwne, kwaśne odcienie. Z taką torbą nie zgubisz się w tłumie.

Odzież Dsquared 1Odzież Dsquared 2Dsquared 3 Odzież
Odzież Dsquared 4Odzież Dsquared 5Odzież Dsquared 6
Odzież Dsquared 7Odzież Dsquared 8Odzież Dsquared 9