Popularność sukienki koszulowe w 2016 roku ze względu na fakt, że ten styl pasuje prawie do wszystkiego. Smukłe dziewczyny wyglądają świetnie, ale ci, którzy mają wspaniałe formy w tej sukience, będą piękni. Sekret tkwi w podstawowym szlifie produktu, łącząc w sobie męską garderobę z cechami sukni w klasycznym wykonaniu.

Jaki jest trend sezonu?

Modne sukienki-koszulki 2016 powróciły na obecne wybiegi wraz ze stylem lat siedemdziesiątych, kiedy były symbolem nowości. Ale wciąż te stroje są wykonane w bardziej wyrafinowanej wersji. Pomysł pozostaje, ale styl nieco się zmienia.

Tradycyjną, tradycyjną wersją takich ubrań jest swobodny krój, nieco obniżona linia ramion i około połowy długości uda. Różnica między modelami - kołnierz używany w klasycznych koszulach i rząd sprzączek, którymi są guziki, to rzadziej używane przyciski. Wykorzystanie wszystkich szczegółów pomaga ubraniom "dopasować" sylwetkę, aby były bardziej smukłe. Rzecz od męskiej garderoby, noszona na kobiecie, zawsze wygląda seksownie.

Od romansu do stylu biznesowego

Zaskakująco, ten styl ubioru doskonale nadaje się do stosowania w różnych stylach. Jest dobry w interesach, ubiory biurowe, daje damę nowoczesności, stylu. Wykonana w romantycznej wersji, sukienka w koszulę tworzy kobiecy, delikatny, lekko zrelaksowany wygląd. Aby stworzyć modny łuk letni, takie rzeczy są niezbędne.

Swobodna sukieneczka w koszuli w kratę 2016 wygląda idealnie w tym stylu.Ten model podkreśla nowoczesność obrazu, zapewniając maksimum komfortu ruchów i wrażeń swojemu właścicielowi. Pięknie, nawet spektakularnie wygląda jednokolorowa dżinsowa sukienka-shirt 2016. Doskonale trzyma kształt i tworzy piękną sylwetkę o nienagannych kształtach. Modele wełny, bawełny, lnu będą popularne w tym sezonie.

Obecna armia

Ten dość popularny styl znalazł zastosowanie w akcentach, detalach tego stylu, nadając mu trochę pikanterii. Najbardziej udaną decyzją sezonu jest obecność dużych kieszeni z podkreśloną talią.

Pytanie, w co założyć koszulę z 2016 roku jest niejednoznaczne. Modne buty, małe sprzęgło nadają się do romantycznych modeli. Idąc na spotkanie biznesowe, można odebrać parę modnych butów i torbę.

Niemniej jednak do każdego obrazu, w którym jest taki strój, należy wybrać piękny pasek lub cienki skórzany pasek.

koszula sukienka 2016 1sukienka koszula 2016 2sukienka koszula 2016 3
sukienka koszula 2016 4sukienka koszula 2016 5sukienka koszula 2016 6
sukienka koszula 2016 7sukienka koszula 2016 8sukienka koszula 2016 9