jednorazowe majtki w szpitalu Nowoczesne medyczne innowacje są bardzo pomocne dla kobiet w ciąży. Specjalne bandaże, poduszki urologiczne, wszelkiego rodzaju kremy, które zachowują piękno skóry przyszłych matek. Częściej można też usłyszeć o specjalnych jednorazowych majtkach w szpitalu. Wiele kobiet uważa taki zakup za dodatkową nadpłatę i wolą korzystać z niedrogiej bawełnianej bielizny.

Czym są jednorazowe spodnie i dlaczego powinieneś zabrać je ze sobą do szpitala położniczego? Po porodzie kobieta ma obfite wydzielanie, które jest konsekwencją oczyszczenia macicy. W tym okresie niezwykle ważna jest higiena i bezpłodność.

Jednorazowe majtki po porodzie są zaprojektowane tak, aby spełniać specyficzne potrzeby kobiety. Ich charakterystyczną cechą jest materiał, z którego są wykonane. Z reguły jest to poliester i elastan. Włóknina elastyczna pozwala skórze oddychać.

Również z pomocą majtek można bezpiecznie naprawić specjalny pad po porodzie. Wszystkie szwy na pachwinie i pasku mają delikatne elastyczne paski. A sam materiał jest bardzo delikatny i nie powoduje podrażnień.

Inną wyróżniającą cechą jednorazowych majtek jest ich bezpłodność. Jest to bardzo ważne po dostawie. Jednocześnie, w warunkach szpitala położniczego i kłopotów z opieką nad noworodkiem, nie jest to łatwe. Pranie po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu. Dlatego lekarze są coraz bardziej zalecane, aby wziąć do szpitala specjalne majtki. Przecież ich zakup pozwoli Ci zaoszczędzić na przechowywaniu brudnego prania, praniu i suszeniu.

Szczególnie nadaje się do jednorazowych majtek po cięciu cesarskim. Po zabiegu na gojenie szwów bardzo ważne jest, aby tkanina była szczelna, a także elastyczna i miękka. Wybierając odpowiedni model, lepiej dać uprzywilejowane majtki z wysokim zawieszeniem.

Jednorazowe spodnie są również odpowiednie dla kobiet w ciąży. Wykonane z elastycznych i gęstych materiałów, nie powodują podrażnień, pomogą utrzymać rosnący brzuch i utrzymać higienę.

Do tej pory można łatwo zbierać jednorazowe majtki, biorąc pod uwagę indywidualne cechy i preferencje każdej ciężarnej kobiety. Popularne marki to Canpol, Chicco, Hartman i inne.

Jak wybrać jednorazowe majtki?

Aby jak najdokładniej dokonać zakupu, zwróć uwagę na jego rozmiar. Chodzi o to, że każdy producent może mieć różne rozmiary. Przed zakupem - zapoznaj się z siatką rozmiarów danego producenta.

Zmierz swoje biodra. Większość producentów oferuje modele od 90 do 125 cm .Jeśli nie znasz swojego rozmiaru lub objętości twoich bioder to ponad 125 cm - daj pierwszeństwo uniwersalnym modelom.

Cena jednorazowych spodni po dostawie jest niewielka. Z reguły sprzedawane są za 5 lub 10 sztuk. w pakiecie. Średnio koszt pięciu sztuk wynosi 8-10 cu Na jeden dzień wystarczy 2-3 majtki. W szpitalu wystarczy 10 sztuk. W mgnieniu oka możesz zawsze kupić w aptece szpital macierzyński lub poprosić swoich bliskich o uzupełnienie zapasów.

Kupując specjalne majtki, należy zaopatrzyć się w uszczelki. Jednorazowe majtki po cięciu cesarskim Zwykłe, nie pasujesz - wybór będzie bardzo obfity w pierwszych dniach. Możesz zdecydować się na specjalne podkładki pooperacyjne. Niemal wszyscy producenci jednorazowych majtek oferują takie podkładki, zaprojektowane dla swoich modeli.

Oczywiście jednorazowe majtki są bardzo przydatną rzeczą po porodzie. Ale zanim je kupisz, dowiedz się w swoim szpitalu macierzyńskim o możliwości skorzystania z nich. W niektórych szpitalach położniczych dozwolone są tylko bawełniana bielizna i pieluchy, z wyjątkiem jednorazowych wkładek. Opłaty do szpitala - bardzo ważny i ekscytujący moment na drodze do długo oczekiwanego spotkania z dzieckiem. Nie zapomnij wziąć pod uwagę wszystkiego, co ułatwi ci pobyt w szpitalu.