Każda dziewczyna w pewnym okresie ma ochotę zmienić coś w swoim zwykłym wyglądzie. I pierwszą rzeczą, od której odradzają się, jest fryzura. Możesz zrobić nową fryzurę lub zwiększyć loki, ale jeśli nie jesteś gotowy na takie zmiany, możesz uciec się do barwienia. Ciemny kasztanowy kolor włosów jest jednym z najbardziej istotnych, ponieważ pasuje prawie każdemu, a jednocześnie ogólny wygląd staje się bardziej naturalny.

Co mówią ciemnobrązowe włosy?

Często po zmianie wyglądu pojawia się takie zadanie, jak konieczność wyboru nowych ubrań, kosmetyków i biżuterii. Jednak podczas barwienia loków w kolorze kasztanowym problemy te są pomijane. Ten odcień jest idealny dla każdego typu osób i doskonale łączy się z różnymi kolorami, dzięki czemu nie będziesz musiał aktualizować swojej garderoby.

Psycholodzy twierdzą, że dziewczęta o ciemnobrązowych włosach wyróżniają się aktywnością, pewnością działania, zdolnością do wykończenia i gotowością do obrony swojej pozycji. Ponieważ odbarwianie loków jest nie tylko sposobem na odświeżenie twojego wyglądu, ale także okazją, aby inni wokół siebie zobaczyli twoje pozostałe strony.

Jak wybrać ciemnobrązowy kolor włosów?

Aby wybrać żądany kolor, należy wziąć pod uwagę:

  • typ oczu;
  • funkcja skóry;
  • osobiste wytyczne dotyczące makijażu.

Właściciele skórzanej oliwki pasują do ciemnych kombinacji kasztanów. Jeśli twarz ma czerwonawy odcień, to podczas zmiany obrazu możesz wypróbować bursztynowe dźwięki. Będzie dobrze wyglądać kasztan z czerwonym przelewem.

Dziewczyny o ciemnej skórze mogą preferować kasztanowe z nutą wiśni. Mulat kobiety powinny również preferować kolor orzecha. Jeśli masz zielone oczy, które preferują jasny kasztanowy kolor.

Smagła skóra daje ogromne możliwości do eksperymentów. Idealnie będzie wyglądać jak kasztanowa czekolada. W przypadku brązowych oczu odpowiednie pasma barwiące w odcieniach brązu i złota.

Możesz pokolorować nie tylko całą głowę włosów, ale także indywidualne pasma. Dodaj jasność do obrazu, możesz, po pomalowaniu loków w kolorze czerwonym. Kolorowanie jest dobrą opcją, to jest używanie kilku odcieni naraz połączonych jednolitą skalą kolorów podczas barwienia. Ta opcja jest teraz szczególnie istotna. Zyskał dużą popularność dzięki podając objętość i głębię koloru. Szczególnie piękna będzie wyglądać połączenie odcieni karmelu, orzechów i czekolady.

Dobrą opcją jest podkreślanie złotymi lokami. Również bardzo interesujące będą wyglądać malowane indywidualne pasma w kolorze bordowym i fioletowym.

Uważaj, że czarno-brązowy kolor włosów nie jest dla wszystkich, ponieważ wszelkie niedoskonałości skóry będą się wyróżniać na tle. Z tego samego powodu nie powinieneś malować włosów całkowicie na czarno.

Ciemny kasztanowy kolor włosów - barwnik

Obecnie wiele marek kosmetycznych jest gotowych zaoferować różne środki barwiące, które pomogą uzyskać pożądany efekt. Kupując kompozycje do kolorowania zwracaj uwagę na te odcienie:

  • ciemna czekolada;
  • ciemny brąz;
  • ciemny kasztan;
  • ciemna czekolada;
  • złota brunetka.

Osiągnięcie kasztanowego koloru jest możliwe przy użyciu mieszaniny henna i basma . W tym celu składniki miesza się w takim samym stosunku, a następnie nakłada na loki.

Jeśli zdecydujesz się zmienić kolor włosów, to przy wyborze barwnika nie odejdź więcej niż jeden ton z naturalnego odcienia włosów. Ale panie, które są właścicielami jasnych pasm, powinny być ciemniejsze, ponieważ po pierwszym zabarwieniu kolor wydaje się blady. Właściciele ciemnych włosów będą musieli dekapitować (umyć), a następnie wydać kolor na tonie jaśniejszy.

ciemnobrązowe włosy1ciemnobrązowe włosy2ciemnobrązowe włosy3
ciemnobrązowe włosy4ciemnobrązowe włosy5ciemnobrązowe włosy6
ciemnobrązowe włosy7ciemnobrązowe włosy8ciemnobrązowe włosy9