Zdecydowałeś ułożyć laminat i zrób to sam. To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, a jednocześnie utratę gwarancji ze sklepu na zakupione materiały. Musisz wiedzieć, że przed ułożeniem laminatu musisz przygotować podłogę. To może wyrównać za pomocą specjalnego podłoża, które będzie wygładzenia nierówności oraz doskonałą izolację dźwiękową. Wybierzemy naturalny i przyjazny dla środowiska materiał na podłoże iglaste do laminatu.

Jak położyć pod laminatem podłoże iglaste?

Jak dobrze rozplanowane iglastego podłoże laminowane ? Procedura nie jest wielka sprawa. Z zestawu narzędzi do sztuczek w pracy, trzeba pióra i taśmy mierniczej (aby robić notatki) ma nóż (powszechnie używany papeteria) i taśmę maskującą, jest on także nazywany, taśmy maskującej lub konwencjonalną taśmę klejącą.

Układanie podłoże iglastego pod laminatem rozpoczyna się od rozpakowania bułek, ich rozmieszczenia. Następnie, zgodnie z instrukcją, podłoże należy zostawić w pokoju na jeden dzień. Nie bój się, materiał ma nieco dziwny zapach, ale obecność zbyt silnego przeciwzapachu jest już odchyleniem od normy. W takim przypadku, jeżeli kupiłeś iglastego podłoża dla lamitnata panuje straszny, wręcz nie do zniesienia zapach może czuć się wolny, aby poprosić o wymianę w miejscu, w którym został zakupiony.

Wyobraź sobie to z twoim drzewem iglastym Podłoże iglaste do laminatu1 pod laminatu w porządku, jak zaczniesz go styl? A sekwencja układania jest następująca:

  • Pierwszym krokiem jest uwolnienie podłogi zanieczyszczeń. Zaleca się, aby użyć potężnego odkurzacza;
  • układania iglastego podłoża pod laminatem rozpocząć się w kierunku, który jest prostopadły do ​​głównego źródła światła, na odpowiednim kątem do układarki;
  • drugi rząd należy nakładać z przesunięciem 40 cm.
  • więc nakładamy materiał na obwód, zachowując jednocześnie pokrycie ścian. Następnie odciąć wszystkie niepotrzebne;
  • szwy powinny być uszczelnione szeroką taśmą.