Postać, która łączy w sobie luksusowe piersi, talię osy i szerokie biodra, jest uważana za idealną. Ten typ to "klepsydra". Ale ważne jest, aby wybrać odpowiednią odzież dla postaci tego typu, która podkreśli Twoje zalety.

Szafa dla cyfry "klepsydra"

Na początek cała garderoba powinna podkreślać twoją główną zaletę - talię. Możesz to zrobić za pomocą tekstury, koloru, stylu i akcesoriów. Po pierwsze pamiętaj, że głównymi pomocnikami są paski i paski, cienkie lub grube. Ale jeśli obniżysz je do bioder, wizualnie zamienisz się w gruszkę.

Jak ubrać się z postacią z klepsydry? Bardzo piękne będą wyglądać sukienki z elastycznych materiałów i dzianin, a przepływające tkaniny podkreślą Twoją kobiecość, nosz więc ubrania z szyfonu, lnu, wiskozy i jedwabiu. Uważaj na sukienki, w których znajdują się naramienniki. Jeśli masz prostą postawę, możesz bezpiecznie je porzucić, w przeciwnym razie łopatki powinny być subtelne. Jeśli uważasz, że z klepsydrą możesz nosić cokolwiek, to się mylisz, ponieważ niewłaściwy strój może zrujnować twoje idealne proporcje. Projektanci zalecają rezygnację z dużych wzorów i wzorów geometrycznych. Najlepszy ze wszystkich będzie wyglądać w strojach monofonicznych tkanin.

Kobiety z taką postacią, aby zmierzyć się z każdym stylem. Najważniejsze jest prawidłowe podkreślenie zakrętów ciała. Można to zrobić z dopasowanymi sukienkami, sukienkami w stylu trapezu i sukienkami płaszcza. Spódnice na kształt klepsydry, ze smukłymi nogami, mogą być różne, od krótkich wąskich do długich plisowanych lub rozszerzanych. Ale spodnie dla postaci klepsydry powinny mieć prosty krój lub być dopasowane. Na przykład może być chuda, Alladin, spodnie do jazdy konnej lub klasyczne modele prostych spodni. Pionowy pasek będzie służyć jako element odchudzający i wydłużający.

odzież dla klepsydry rysunek 1ubrania dla postaci klepsydry 2ubranie dla klepsydry rysunek 3
odzież dla klepsydry rysunek 4ubrania dla klepsydry postaci 5odzież dla klepsydry rysunek 6
ubrania dla postaci klepsydry 7ubrania dla postaci klepsydry 8ubrania dla postaci klepsydry 9