W dzisiejszych czasach dość często ludzie mówią i piszą o żużlowaniu ciała, a także o tym, że należy je systematycznie czyścić. Dzisiaj opiszemy różne sposoby oczyszczania organizmu z toksyn.

Najszybszym oczyszczeniem organizmu jest tak zwany dwudniowy post. W tym okresie wolno pić tylko wodę lub herbaty ziołowe. Chcę również zauważyć, że to stanowisko nie pomaga szybko schudnąć, jego celem jest odtrucie organizmu i jego oczyszczenie. W czasie oczyszczania ciała wodą, musisz rzucić palenie, wysiłek fizyczny, stres i kulinarne pokusy.

Zbieranie ziół w celu oczyszczenia organizmu

Ból głowy, zmęczenie, drażliwość, zmęczenie - to są objawy, które daje nam organizm, zgłaszając żużel. Częściowo usunąć te objawy można jeść cebulę, pietruszkę, koperek. Ale to nie wystarczy. Lepiej jest dać pierwszeństwo kolekcji ziołowej, aby oczyścić ciało.

Najskuteczniejszym sposobem usuwania trucizn i toksyn z organizmu jest tybetańska kolekcja oczyszczająca. Oprócz oczyszczenia, otrzymasz jako bonus przywrócony układ nerwowy, pozbyć się nadmiaru cholesterolu i zapobiec chorobom układu sercowo-naczyniowego. Prawdziwa tybetańska kolekcja oczyszczająca zawiera zwykle około 30 gatunków ziół.

Zwykły mniszek lekarski stanie się dobrym sposobem na oczyszczenie ciała. Wywar z mniszka lekarskiego pobudza trawienie, działa żółciopędnie, a także całkowicie odbudowuje procesy metaboliczne, usuwając toksyny.

Pokrzywa ma podobne właściwości. Nawiasem mówiąc, jest to najpotężniejszy naturalny oczyszczacz krwi. Systematyczne stosowanie wlewu z pokrzywą stymuluje nerki do zwiększonego wydalania wody, przywraca i aktywuje układ odpornościowy.

Zwykły skrzyp polny może również "spierać się" z towarzyszami ziołowymi. Herbata do oczyszczania ciała na bazie skrzypu normalizuje metabolizm wody i soli, usuwając nadmiar ołowiu i cholesterolu z organizmu.

Oczyszczanie węgla

Najprostszą formą czyszczenia jest czyszczenie węglem aktywnym. By the way, jest to najstarsza metoda, która pochodzi ze starożytnego Egiptu. Dziś nazywa się enterosorpcją. Zasada działania jest prosta: sorbent wiąże toksyczne i toksyczne substancje i usuwa je z przewodu żołądkowo-jelitowego. Ponadto ten rodzaj oczyszczania wpływa na metabolizm tłuszczów w organizmie i doskonale oczyszcza krew.

Przebieg pobierania węgla aktywnego nie powinien trwać dłużej niż cztery tygodnie. Weź jedną tabletkę na 10 kg wagi dwa razy dziennie. Po zakończeniu kursu dodaj do diety więcej pokarmów zawierających żywe bakterie.

Aktywowany węgiel skutecznie angażuje się w oczyszczanie organizmu z toksyn, ale go nie nadużywaj. Długotrwałe stosowanie węgla, nawet w małych dawkach, zmniejsza wchłanianie białek, tłuszczów i witamin z przewodu pokarmowego. Mogą wystąpić inne reakcje niepożądane: zaparcia, biegunka itp. Zabronione jest również przyjmowanie węgla aktywnego z wrzodziejącymi zmianami w przewodzie pokarmowym, nadwrażliwością pacjenta i krwawieniem z żołądka.

Do całkowitego oczyszczenia organizmu, niezbędnego i częściowego głodu oraz abstynencji od szybkie oczyszczanie organizmu złych nawyków i produktów oraz złożonego napoju z czystej wody i ziołowych herbat. Staraj się też prowadzić aktywny tryb życia.

Co najważniejsze, pamiętaj, że system oczyszczania organizmu musi być spójny. Początkowo, jelito grube, następnie zwróć uwagę na czyszczenie wątroby i pęcherzyka żółciowego, a następnie czyszczenie naczyń i płynu tkankowego. Wreszcie, zacznij czyszczenie nerek. Obserwując właśnie taką sekwencję, uratujesz siebie przed rozprzestrzenianiem się toksyn w organizmie i odwrotną absorpcją szkodliwych substancji.