Historia tworzenia wielu marek, których nazwy znane są obecnie na całym świecie, często kojarzy się z marzeniem konkretnej osoby, która się spełniła. Historia marki Chrome Hearts jest tego dowodem. Około trzydzieści lat temu Richard Stark zdecydował się dołączyć do kultury rowerzystów. Najpierw nabył potężny motocykl, a następnie pomyślał o stworzeniu wygodnego i bezpiecznego sprzętu dla motocyklistów. Pierwszym pomysłem Richarda Starka stały się spodnie dla rowerzystów wykonane ze skóry naturalnej. Przyciągnęli uwagę i wkrótce wielu motocyklistów chciało dostać to samo. W związku z tym pojawił się znak towarowy Chrome Hearts, zarejestrowany w 1988 roku. Od tego momentu hobby rowerzysty stało się jego życiowym biznesem.

Stylowe serduszka z chromem

Spodnie, które zszywały Richarda Starka, pchnęły go do stworzenia kompletu ubrań dla motocyklistów. Odzieżowe Chromowane Serca, których krawiectwo dzisiaj jest głównie używane ze skóry naturalnej, bardzo różniło się od tego, które oferowali amerykańscy konsumenci w tym czasie. Po pierwsze przyciągnęła uwagę nienaganną jakością. Po drugie, jego projekt został nasycony wyjątkowym duchem motocyklistów, gotyku i rocka. Takie ubrania po prostu nie mogły zignorować muzyków rockowych. Tak więc pierwszą gwiazdą, która dodała ubrania do marki Chrome Hearts była lider legendarnej grupy The Rolling Stones. Kilka lat temu muzycy tej grupy brali nawet udział w tworzeniu jednej z nowych kolekcji tej marki.

Obecnie amerykańska marka Chrome Hearts, której zakłady znajdują się w Japonii, produkuje odzież nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet, które lubią ducha "chromowanych serc". Dzięki modnym T-shirom, stylowym marynarkom, spodniom i sukienkom można dodać buntownicze nuty do obrazu. Odzież damska Chrome Hearts to doskonałe lekarstwo na szare dni.

Akcesoria do Chrome Hearts

Projektanci marki Chrome Hearts zwracają uwagę na akcesoria nie mniej niż modne ubrania. Jednak najbardziej popularne okulary, których konstrukcja jest łatwo rozpoznawalna. Jaki jest sekret tych akcesoriów? Odpowiedź jest prosta - dobrze wykonana ręcznie, wysoka technologia produkcji i rzadkie drewno używane do tworzenia okularów. Ramy okularów Chrome Hearts wykonane są ze stopu tytanu. Dzięki temu akcesoria wyróżniają się wysoką trwałością i niską wagą. Przyciągają one jednak uwagę oryginalnym projektem. Oprawy okularowe wykonane są z hebanu z afrykańskiego drewna, brazylijskiego swallowtaila. Są ozdobione drobną skórą, cennymi minerałami i elementami srebra.

Chromowane bransoletki, torebki, kapelusze i biżuteria wyróżniają się oryginalnym wzorem. Charakterystyczną cechą produktów amerykańskiej marki - obecność rysunków i detali wskazujących na przynależność do motocyklisty subkultura . Są to symboliczne krzyże, sztylety, czaszki, lilie. Styl każdego akcesorium wyprodukowanego przez markę Chrome Hearts, jeśli oczywiście jest oryginalny, jest tak autentyczny, że nie można go pomylić z niczym innym.

Ale nie myśl, że produkty marki Chrome Hearts są przeznaczone wyłącznie dla tych, którzy są związani z kulturą rowerzystów lub rocka. Dzięki stylowym drobiazgom o wyrazistym charakterze można korzystnie umieścić nawet akcenty codziennie .

Chrome Hearts1Chrome Hearts2Chrome Hearts3
Chrome słyszy4Chrome Hearts5Chrome słyszy6
Chrome słyszy7Chrome słyszy8Chrome słyszy9