rozkładana sofa dla dzieci Dla rosnącego ciała bardzo ważny jest zdrowy sen. W końcu jest to klucz do pełnego rozwoju dziecka. Bardzo ważne jest, aby miejsce do spania dla dziecka było wygodne i pozwala odzyskać siły. Ponadto bardzo często dla rodziców liczy się, ile miejsca zajmuje dziecku miejsce do spania. Dlatego dziś jest tak popularna sofa dziecięca.

Wielofunkcyjna sofa przyciąga wzrok rodziców. Jest to bardzo wygodne. Po południu dziecko może siedzieć na nim, bawić się, czytać, a wieczorem bez większego wysiłku zamienia się w pełne łóżko.

Rozkładana sofa idealnie pasuje do prawie każdego pokoju dziecięcego. Różnorodność kolorów i form nowoczesnych mebli dziecięcych pozwala znaleźć Twój model, nawet najbardziej wybredne dzieci i ich rodziców. Ponadto rozkładana sofa ma wysoką funkcjonalność, która pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce w salonie. A pod łóżkiem, z reguły, znajduje się specjalne pudełko, w którym można przechowywać akcesoria do spania lub zabawki dziecka.

Która sofa do wyboru?

Większość nowoczesnych sof wykonana jest z rekomendacją wiodących ortopedów, które zapewnią dobry sen i zdrowie dla rosnącego ciała.

Dziś na rynku mebli dziecięcych istnieje ogromna różnorodność propozycji. Składane rozkładane sofy dla dzieci są popularne.

W przypadku ograniczonej przestrzeni można skorzystać z rozkładanej sofy dziecięcej w formie transformatora. On, przy pomocy specjalnych otoman, może zostać przekształcony w duże łóżko do spania. Istnieją również modele sof, które przekształcają się w łóżko piętrowe lub wbudowane w ścianę meblową.

Kupno kanapy to decydujący krok, od którego zależy zdrowie dziecka i właściwe rozmieszczenie przestrzeni życiowej.

Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie sofy?
  1. Bezpieczeństwo Wysokość sofy nie powinna być zbyt wysoka, aby chronić dziecko przed obrażeniami w razie upadku. Rozkładana sofa dziecięca z boczkiem pozwoli uratować dziecko przed upadkiem i uszkodzeniem. Ważne jest, aby meble dziecięce nie miały ostrych rogów. Większość nowoczesnych modeli ma zaokrąglone rogi.
  2. Powierzchnia sofy powinna być idealnie płaska i umiarkowanie twarda. Jeszcze lepiej jest, jeśli sofa jest wyposażona w materac ortopedyczny. Wypełniacz do kanapek musi być nieszkodliwy i przyjazny dla środowiska. Czynniki te w dużej mierze decydują o dobrym samopoczuciu i zdrowiu dziecka.
  3. Praktyczność . Dzieci są niezwykle aktywne i mobilne. Kanapa powinna być zaprojektowana do obciążeń podczas gry - rama i mechanizmy muszą być stabilne i niezawodne. Powierzchnia lub tapicerka sofy musi być z konieczności trwała, łatwa do czyszczenia z brudu. Tkaniny zamszowe i obmycie stada bardzo dobrze. Z tego samego powodu jest to bardzo wygodne, jeśli sofa w zestawie ma zdejmowane pokrowce.
  4. Projekt . Ważne jest, aby wziąć pod uwagę preferencje i upodobania dziecka. Obecne sofy są prezentowane w różnych kolorach i mają różnorodne formy. Dla dziewcząt można wybrać rozkładaną sofę dziecięcą w formie ślicznej chmury lub poduszek w formie zabawnego królika lub myszy. Jednocześnie rozkładane sofy dziecięce w postaci maszyny do pisania lub statku lepiej nadają się dla chłopców. Ale ważne jest, aby zwracać uwagę na to, czy dziecko poradzi sobie ze składanym łóżkiem.

Ponadto nowe meble powinny nie tylko zadowolić przyszłego właściciela i jego rodziców, ale także zharmonizować z wnętrzem pokoju dziecięcego.

Możesz odebrać dziecięcą sofę na rynku, w sklepie meblowym lub sklepie internetowym. Oferowany asortyment prezentowany jest w szerokim przedziale cenowym. I każdy rodzic z pewnością znajdzie odpowiedni model dla swojego dziecka.

Odpowiednio dobrana sofa dziecięca przekształci pomieszczenie Twojego dziecka, a dziecko poczuje się wygodnie i będzie szczęśliwe.

rozkładana sofa dziecięca 9rozkładana sofa dla dzieci 1rozkładana sofa dla dzieci 2
rozkładana sofa dla dzieci 3rozkładana sofa dla dzieci 4rozkładana sofa dziecięca 5
rozkładana sofa dziecięca 6rozkładana sofa dla dzieci 7rozkładana sofa dziecięca 8