Światło jest niezbędną koniecznością człowieka. W pomieszczeniach może stworzyć naturalną jasność, romantyczną atmosferę, komfort i przytulność. Żyrandole sufitowe LED i halogenowe z pilotem zdalnego sterowania są w stanie kontrolować światło, czynić go intensywniejszym lub słabszym, tworzyć różne efekty, a nawet zmieniać odcień oświetlenia w pomieszczeniu.

Świecznik z pilotem - wygoda i piękno

Ich główną różnicą w stosunku do tradycyjnych urządzeń oświetleniowych jest to, że zamiast lamp LED stosuje się halogeny. Żyrandol zamienia się w skomplikowane urządzenie ze ściemniaczem, który pozwala kontrolować oświetlenie.

Główną zaletą sterowanego żyrandola jest możliwość włączania i wyłączania światła z dowolnego miejsca w pokoju, łatwo to zrobić nawet w pokoju obok - sygnał przechodzi przez ściany. Zasięg pilota wynosi do 100 metrów, nawet w warunkach widoczności pośredniej.

Projekt żyrandola jest często listem przewozowym, forma jest okrągła, owalna, kwadratowa. Często zdobiona jest lustrzaną powierzchnią, która w połączeniu ze szklanymi małymi odcieniami lub kryształowymi zawieszkami o różnych kształtach, oświetlonych delikatnym światłem, jest niezwykłym obrazem piękna.

Rama żyrandola może być rozgałęziona, z ozdobnymi lokami, pięknymi odcieniami, kwiatami na końcach. Lub zastosowanie wzoru z figurami geometrycznymi - wybór jest bardzo duży. Możesz wybrać model w wersji klasycznej lub w nowoczesnym stylu. high-tech .

Elementy odbiorcze sygnału są małe i nie psują konstrukcji produktu.

Żyrandol sufitowy z pilotem i podświetleniem może stworzyć prawdziwe oświetlenie w pokoju. Dzięki niemu można nie tylko wybrać intensywność światła, ale także zmienić kolor oświetlenia. W podświetleniu jest kilka opcji kolorów. Pilot zdalnego sterowania może wybrać tryb zmiany odcienia, a następnie wszystkie odcienie podświetlenia płynnie się zmieniają. Pozwala to radykalnie przekształcić pomieszczenie. Podświetlenie można włączyć jednocześnie ze światłem głównym lub oddzielnie.

Urządzenie pozwala na zmianę natężenia oświetlenia lamp. Urządzenia z diodami LED są energooszczędne, odporne na wielokrotne włączanie i wyłączanie.

Żyrandole z pilotem - unikalny wynalazek. Cieszą oko formą i oryginalnym wzornictwem, sprawiają, że pobyt w pokoju jest jak najwygodniejszy, komfort .

żyrandol ze zdalnym sterowaniem 1żyrandol z pilotem 2żyrandol ze zdalnym sterowaniem 3
żyrandol ze zdalnym sterowaniem 4żyrandol z pilotem 5żyrandol ze zdalnym sterowaniem 6
żyrandol z pilotem 7żyrandol z pilotem 8żyrandol z pilotem 9