Koło żyrandola sufitowego - popularna wersja lampy styl marynistyczny . Ten model wykonany jest w formie zawieszenia, zamontowanego na łańcuchach lub linach. Zmieniając wysokość zawieszenia, można wyregulować wysokość lampy.

Formularz żyrandole jest okrągła, z charakterystyczną sześcioma belkami poprzecznymi, czasami można zobaczyć model z pionowo ustawioną, solidną lub ściętą kierownicą.

Wśród żyrandoli naśladujących kierownicę znajdują się produkty wykonane z drewna, metalu, lampy sufitowe mogą być nowoczesnymi, okrągłymi, cylindrycznymi lub całkowicie kopiującymi statkami z ubiegłych wieków. Zamiast abażuru często używa się otwartych lamp, umieszczonych na kutych świecznikach, w kloszach, z abażurami.

Często w tych żyrandolach instaluje się lekką "świecę na wietrze", imitującą żywy ogień. Ich kolby wykonane są w formie płomienia, kołyszącego się od wiatru.

Zamiast kilku lamp można zainstalować jedną centralną kopułę.

Kolor korpusu żyrandola najczęściej ciemnieje pod wenge, mahoń, inne szlachetne lasy.

Świecznik we wnętrzu

Taki produkt jest jednym z najbardziej zapadających w pamięć i jasnych wnętrz. Działa holistycznie, a żyrandol nadaje się do wnętrz w stylu vintage, tworząc styl biznesowy w biurze, ciekawy salon i przytulny bar. Nadaje się do przytulnego pokoju w drewnianym domu na wsi, werandy, w letniej kuchni lub konstrukcji myśliwskiej. Ze względu na charakterystyczne kolory kolorów taki żyrandol jest idealny do każdego projektu związanego z drewnem.

Żyrandol w kształcie hełmu okrętowego jest również popularny dla dzieci w stylu kajuty kapitańskiej, stwarza w nim atmosferę fantazji i przygody, aw salonie taki artykuł zainstalowany nad stolikiem do kawy stworzy oderwanie od otaczającego świata i przytulną strefę relaksu.

Pozbawiony splendoru i wyniosły kierownicy żyrandol doskonale nadaje się do wiejskiego stylu. W nim przypomni Ci o żywej przyrodzie, morskich krajobrazach i świeżym powietrzu. Wcześniej takie modele często dekorowały domy wiejskie lub salony.

Ze względu na cieniowaną powierzchnię szkła tworzy stonowane rozproszone światło i przytulną romantyczną atmosferę.

Motyw morski żyrandola tworzy specyficzną atmosferę w pomieszczeniu, wypełnia go duchem wolności, pragnieniem nowych odkryć i podróży. Taka lampa o wyraźnym dekoracyjnym froncie zdobi stylowe, niezwykłe wnętrze.

kierownica żyrandol 1kierownica żyrandol 2kierownica żyrandol 3
kierownica żyrandol 4kierownica żyrandol 5kierownica żyrandol 6
kierownica żyrandol 7kierownica żyrandol 8kierownica żyrandol 9