Przez większość czasu koty uwielbiają biegać, bawić się, chodzić na ulicy lub bawić się z właścicielem. Czasami jednak trzeba zamknąć zwierzę, na przykład w celu zapewnienia bezpieczniejszego transportu, chodzenia lub na czas uczestnictwa w wystawie.

W takich przypadkach klatka dla kotów stanie się ratunkiem. Dziś można znaleźć szeroką gamę modeli różnych typów, kształtów, rozmiarów i celów. Więcej dowiesz się o tym z nami.

Rodzaje klatek dla kotów

Ponieważ wielu właścicieli nie ukrywa swoich puszystych i zadbanych przystojnych przystojnych ludzi, a często bierze udział w różnych konkursach piękności, posiadanie składanej klatki wystawowej w domu staje się wielką koniecznością.

Taki model, z reguły, jest wyposażony we wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowego pobytu zwierzęcia, dzięki czemu będzie idealnie pasował zarówno do krótkotrwałego, jak i długotrwałego użytkowania. Pokaż klatki dla kotów wykonane są z drutu, który jest często pokryty plastikiem dla większego bezpieczeństwa i łatwego czyszczenia. Może z łatwością zmieścić miskę toaleta , dywanik i zabawka twojego zwierzaka.

Istnieją również składane i jaśniejsze - przezroczyste klatki wystawowe dla kotów w postaci namiotów. Są uszyte ze specjalnej siatki i uszlachetnione przezroczystym plastikowym okienkiem.

Jeśli chcesz pomieścić nie jedno, ale dwa lub więcej zwierząt, lepiej kupić dużą klatkę dla kota. Ma jedno lub dwa drzwi wejściowe, które można bardzo łatwo i bezpiecznie zamocować. W takiej klatce można umieścić dywaniki lub spłukiwane półki do spania, miski, taca do toalety, zabawek, kolumny do obracania pazurów itp. akcesoria.

Jeśli chcesz wyruszyć w podróż, odpocząć, zabrać zwierzaka do weterynarza, na wystawę lub po prostu zabrać go na spacer, doświadczeni właściciele radzą używać plastikowych przenośnych klatek dla kotów. Trwały pojemnik jest bardzo wygodny w transporcie kotów w samochodzie i każdym innym transporcie. Z reguły jest on wyposażony w drzwi kratowe na zamku, okno, w którym można umieścić dywanik i miskę.

Klatka dla kotów1Klatka dla kotów2Klatka dla kotów3
Klatka dla kotów4Klatka dla kotów5Klatka dla kotów6
Klatka dla kotów7Klatka dla kotów8Klatka dla kotów9