Po znalezieniu drugiej połowy wielu młodych ludzi chce zjednoczyć się w rodzinie i szybko zarejestrować swój związek. Ale nie wszystkie pary mają możliwość zorganizowania wielkiego uroczystego ślub i aby nie czekać przez lata, kiedy zgromadzi się ilość akcesoriów i drogich ubrań, rozsądniej jest rozegrać budżetowe wesele, które może stać się niezwykłe i fascynujące.

Organizując wesele budżetowe, kieruj się pomysłami związanymi z chwilami z historii miłosnej. Jeśli spotkałeś się, przypadkowo napotykając tace w McDonald's, możesz świętować swoje małżeństwo z przyjaciółmi, zamawiając hamburgera i coca-colę. W przypadku, gdy dorastałeś na tym samym podwórku, najodpowiedniejszym miejscem na uroczystą ucztę będzie Twój ulubiony plac zabaw lub pod drzewami ogrodowymi.

Jak zorganizować wesele budżetowe?

Wesele budżetowe zapewnia niewielką liczbę zaproszonych gości, mogą to być najbliżsi krewni lub tylko przyjaciele-studenci. Panna młoda może założyć swoją ulubioną piękną sukienkę lub kupić oryginalny niedrogi strój, pan młody musi nosić koszulkę, która pasuje do boku wybranego.

Pamiętaj, aby zadbać o jasne, piękne akcesoria pomysły na ślub budżetowe na przykład jeden kolor nosi szkarłatne koraliki i bransoletkę, a dżentelmen doda muszkę lub krawat w połączeniu z sukienką. Możesz zrobić niesamowite identyczne kwiaty z satynowych wstążek, opanowując prostą technikę. Kanzashi . Nie zapomnij kupić tych samych pierścionków i obrączek ślubnych, które oszczędzają na wiele lat, lub udekoruj je sam .

Budżet oryginalny ślub może odbyć się na łonie natury, na przykład na kempingu w pobliżu rzeki. Zadbaj o oryginalny styl, który możesz stworzyć własnymi rękami bez wielkich kosztów. Możesz na przykład ozdobić całą altanę w centrum rekreacyjnym za pomocą kul o 1-2 kolorach odpowiadających kolorowi ubrań.

Jeśli masz wesele w sezonie letnim, używaj kwiatów sezonowych - udekoruj cały pokój peaiami daczy lub mieczyków, których poszczególne elementy można dodać do włosów panny młodej i kieszeni marynarki do pana młodego. Rumianki są idealne do dekoracji ślubu, są symbolem czystości, miłości i lojalność .