Przez cały czas użycie brązu we wnętrzu podczas dekoracji lokalu było uważane za oznakę solidności i dobrego smaku właścicieli domu. Tak, a wielu znanych projektantów nie jest przeciwnych eksperymentowaniu z tym kolorem. Rzeczywiście, wiele odcieni brązu, od ciemnej czekolady do jasnego beżu, daje szerokie pole do ucieczki pomysłów.

Brązowy kolor w wystroju wnętrz jest idealne do dekoracji w pokoju z każdym stylu. Tworząc wnętrza klasyczne lub minimalistyczne, należy zastosować ciemne odcienie brązu. Łącząc brąz we wnętrzu z żółtym, zielonym lub pomarańczowym, będziesz w stanie osiągnąć niepowtarzalną i harmonijną dekorację pokoju w tych stylach:

Połączenie brązowego koloru z karmelowymi odcieniami, które skutecznie osłabiają ten surowy kolor z jego delikatnością, wygląda najbardziej imponująco we wnętrzu. Połączenie brązowego koloru w różnych materiałach teksturowych (drewno różnych ras, skóra, tkaniny jedwabne, elementy wiklinowe) będzie bardzo korzystne. Wszystko to zapewni Twojemu wnętrzu wyjątkowość i ekspresyjność, rozważ możliwości zastosowania brązu we wnętrzu różnych pomieszczeń. Kolor brązowy we wnętrzu salonu powinien być używany podczas wykonywania paneli podłogowych i ściennych. Ponadto, według niektórych projektantów, brązowe meble do salonu stwarzają wrażenie wysokich kosztów, nawet jeśli tak nie jest. Ale we wnętrzu sypialni brązowy powinien być używany w zasłonach i tapicerce, a ściany powinny być pozostawione w jasnym tonie.

Brązowy kolor we wnętrzu kuchni może być stosowany zarówno w jasnych, jak i ciemnych kolorach. To wszystko zależy od osobistych upodobań, tak długo, jak wybrane kolory były nasycone. Ale porady profesjonalnego projektanta pomogą Ci ostatecznie zdecydować się na wybór odcieni brązu dla konkretnego wnętrza.

Brązowy kolor we wnętrzu1Brązowy kolor we wnętrzu2Brązowy kolor we wnętrzu3
Brązowy kolor we wnętrzu4Brązowy kolor we wnętrzu5Brązowy kolor we wnętrzu6
Brązowy kolor we wnętrzu7Brązowy kolor we wnętrzu8Brązowy kolor we wnętrzu9