Dziś trampki są zawarte w szafie prawie każdej modnej kobiety. W końcu ten typ butów już dawno przestał odnosić się do czysto sportowego stylu. Dzisiaj trampki są bardziej swobodne i swobodne, co pozwala je nosić w najbardziej nieoczekiwanych i oryginalnych obrazach.

Jeden z najmodniejszych kokardek dzisiaj z trampkami, uważany jest za spódnicę. Styliści oferują zarówno zwykłe modele, jak i klasyczne style do takiego wizerunku. Ostatnia opcja wygląda naprawdę bardzo nadzwyczajnie. Dla takiego zespołu najlepszy będzie top, sweter, bluza, raglan. Łuk, tenisówki i dżinsy są uważane za najbardziej swobodne i najwygodniejsze. W takim przypadku odpowiednim rozwiązaniem będą jasne buty, spodnie w klasycznym niebieskim odcieniu i nasycone odcienie. Trend ostatnich sezonów to obraz z trampki i płaszcz . Odpowiednim płaszczem do wygodnych butów będzie oversize coat, unisex lub klasyczny straight-cut.

Łuki z czarnymi trampkami

Czarne modele będą stylowym wykończeniem w stylu grunge. Skórzana szafa to idealny wybór dla czarnych tenisówek. Również modele ciemnego odcienia klasycznego doskonale nadają się do surowych obrazów z elementami casual. Prostym płaszczem i chudymi spodniami lub chudymi, zgranymi dżinsami będzie ostateczne rozwiązanie. Czarne trampki idealnie pasują do łuku z jasnym elementem. Na przykład chwytliwy płaszcz lub kurtka będą stylowym akcentem w połączeniu z ciemnymi spodniami, szarym swetrem i czarnymi butami.

Modne kokardki z białymi trampkami

Białe modele wyglądają świetnie na obrazie romantycznym. Najbardziej udany i kobiecy jest łuk krótkiej sukienki z białymi trampkami. Zamiast kobiecej odzieży możesz wybrać stylową spódnicę ze słońcem, dzwonkiem lub tulipanem. W takim przypadku wygodnie jest zmienić modny top. Możesz wybrać jako opcję sportową i lekką klasykę.

łuki z trampkami1łuki z trampkami2łuki z trampkami
łuki z trampkami4łuki z trampkami5łuki z trampkami6
łuki z trampkami7łuki z trampkami8łuki z trampkami9