Długa sukienka natychmiast przyciąga wyobraźnię łatwego kobiecego wizerunku. A jeśli jest to niebieska sukienka na podłogę, to kojarzy się nie tylko z kobiecością i elegancją, ale z niekończącym się błękitnym niebem, delikatnym latem, czystością, naiwnością, a nawet snem.

Niebieska sukienka w pol1
Niebieska sukienka w pol2
Niebieska sukienka w pol3

Dla kogo jest odpowiednia niebieska sukienka?

Każdy, kto kocha niebieski kolor i czuje się w nim komfortowo. Ale jest to lepsze od wysokich dziewczyn. Jeśli jesteś właścicielem niebieskich oczu, spróbuj na taką sukienkę - podkreśli tylko ich niebieski. Ponadto wygląda równie spektakularnie zarówno na brunetkach, jak i na blondach. Idealne połączenie - czerwone włosy i jasnoniebieska sukienka. Z wiekiem nie ma specjalnych ograniczeń - najważniejsze jest to, że sukienka wygląda harmonijnie.

Co mogę założyć z niebieską sukienką na podłogę?

Wybierając akcesoria do takiej sukienki, warto zastanowić się przede wszystkim nad kombinacją kolorów. Najlepszymi przyjaciółmi niebieskiego są biały, niebieski, szary, srebrny, złoty. Ale, jak zawsze, wszystko jest indywidualne i zależy nie tylko od stylu, ale także od wydarzenia, do którego zmierzamy.

Jeśli wybór padł na niebieską sukienkę z koronką na podłodze (na przykład na wieczór galowy), preferują bezpretensjonalne dodatki - na przykład maleńka srebrna torebka, buty (w tonie torebki lub sukienki) i minimalistyczne dekoracje. Otrzymujesz doskonały, nie przeciążony obraz. Możesz nawet po prostu dodać niebieską sukienkę wieczorową do podłogi z perłową nitką, a obraz będzie nadal wspaniały. Najważniejsze, żeby nie obciążać ciężkimi torbami. Na imprezę odbywającą się na ulicy można nosić czerwoną kamizelkę futrzaną - pomimo objętości, doda figurce szczupłą sylwetkę.

Niebieska szyfonowa sukienka do podłogi jest idealna na lato, jest piękna sama w sobie i nie wymaga akcesoriów. Jeśli chcesz, możesz odebrać biało-niebieskie koraliki, srebrny pasek i dyskretną biżuterię. A jeśli jest trochę zimno, ale nie chcesz rozstać się z sukienką, możesz z łatwością ją dodać kurtka lub kurtka, skórzane kurtki i botki.

Akcesoria można wybierać w tonacji sukienki, ale muszą istnieć przynajmniej niektóre elementy o innym kolorze. Na przykład srebrne zapięcie na torebce, złota klamra na pasku lub cienki łańcuszek na dłoni. Staraj się unikać czarnych elementów - mogą odciążyć obraz i zanegować planową lekkość.

Niebieska sukienka w pol4
Niebieska sukienka w pol5
Niebieska sukienka w pol6
Niebieska sukienka w pol7
Niebieska sukienka w pol8
Niebieska sukienka w pol9
Niebieska sukienka w pol10
Niebieska sukienka w pol11
Niebieska sukienka w pol12