bisybord dla twoich dzieci Rozwojowe tablice lub bizybordy pojawiły się stosunkowo niedawno w życiu dzieci. Należą do kategorii "inteligentnych zabawek" i umożliwiają dziecku rozwój dobre zdolności motoryczne rąk, fantazja, proces myślowy i logika. Takie deski są dobre dla dzieci, począwszy od szóstego miesiąca życia, kiedy zaczynają już usiąść samodzielnie. Używają przedmiotów zainteresowania młodych, które można otwierać, ciągnąć, przenosić itp. Jednak przed zrobieniem biz.bord dla dzieci własne ręce, musisz zrozumieć, co dokładnie chcesz w nim zobaczyć.

Jakie są bizybordy dla dzieci?

Rozwijające się deski mogą różnić się od siebie konfiguracją, rozmiarem, rodzajem elementów złącznych itp. Główne punkty, które należy wziąć pod uwagę podczas modelowania tej zabawki to:

 1. Miejsce użycia. Rozwijanie desek lub bisyboard własnymi rękami może być wykonane do grania na zewnątrz, w domu lub dla zabawy na drodze.
 2. Tablice uliczne z reguły mają imponujący rozmiar i są przymocowane do ogrodzenia lub założone na nogi. Używają różnych metalowych przedmiotów: misek, talerzy i łyżek, które można pukać. Ponadto powszechne jest używanie konewek, w których dzieci będą wlewać wodę, a także różnych rur do zwijania kulek itp.

  Aby stworzyć domowy stół dla dziecka własnymi rękami, można zarówno z dużego arkusza sklejki, jak iz materiału 50 * 50 cm, który może mieć nogi, być przymocowany do ściany lub być ruchomy (który dziecko może nosić samodzielnie). Na tych zabawkach można używać różnych przedmiotów, począwszy od różnych zamków i kończąc na informacjach szkoleniowych: liczbach lub godzinach.

  Bisyboard, czyli rozwijająca się plansza dla dzieci, również z własnymi rękami nie jest trudna. Jest to arkusz płaski formatu A-4 lub dowolny inny, który można zabrać ze sobą. Ten bisidord jest wykonany z cienkiej sklejki, wyłożonej pianką i tkaniną. Na tablicach drogowych zwykle stosuje się lekkie przedmioty, które często można znaleźć w ubraniu: taśma klejąca, guziki, guziki, sznurowadła ze sznurowaniem, zamki itp., Organicznie wpisane w aplikacje w postaci odzieży i obuwia.

 3. Wiek dziecka. Kolejne kryterium, jak zrobić bizboard dla dziecka własnymi rękami, tak aby z nim grać i nie wyglądać obojętnie - to jest wiek. Sędzia dla siebie, deska, która jest 4 razy większa niż sześciomiesięczne dziecko, a ponadto wyposażony w zegary i figurki, może go rozczarować. Wybierz przedmioty, które będą interesujące dla Twojego wieku. Na półrocze - szeleszczące strzępy, jaskrawe paciorki na sznurowadłach i kółkach, a dla dwuletnich dzieci - cyfry, błyskawice i różne zamki.

Tak więc, jeśli zdecydowałeś, co dokładnie chcesz zrobić, oferujemy klasę mistrzowską, jak zrobić bisyboard własnymi rękami w domu.

Tablica dla dzieci do domu i podróży
bisybord własnymi rękami dla dzieci 1

Potrzebne będą: arkusz sklejki o dwóch różnych rozmiarach, elektryczna wyrzynarka, śrubokręt, śruby, papier ścierny, zielona farba, kawałek piankowej gumy i tkaniny, klej, podkład. A także elementy tablicy: kłódka z kluczem, hak do drzwi, koło meblowe, zawias drzwi, 2 różne przełączniki i blokada łańcucha do drzwi.

bisybord dla twoich dzieci 2
 1. Na sklejce o większym rozmiarze wycinamy otwory na przełączniki po bokach u dołu wzdłuż boków.
 2. bisybord z rękami dla dzieci 3
 3. Boczne szczeliny są sklejone klejem, przeszlifowane papierem ściernym i uziemione miejsce cięcia.
 4. bisybord dla twoich dzieci 4
 5. W otworach wkładamy przełączniki i mocujemy je za pomocą śrub.
 6. bisybord dla twoich dzieci 5
 7. Teraz malujemy deskę i małe drzwi. Pozwoliliśmy im wyschnąć. Za pomocą śrubokrętu mocujemy wszystkie elementy boborda do deski. Następnie bierzemy gotową powierzchnię płyty i wycinamy piankę na jej obwodzie.
 8. bisybord dla swoich dzieci 6
 9. Następnie, w ten sam sposób, przygotowujemy cięcie materiału, które następnie owijamy pianką.
 10. bisybord dla swoich dzieci 7
 11. Materiał obraca się ze wszystkich stron do gumy piankowej.
 12. bisybord dla swoich dzieci 8
 13. Na wierzchu szmatkę nałóż klej i połóż powierzchnię bisyboardu, a następnie wyciągnij ją i pozostaw do wyschnięcia.
 14. bisybord dla swoich dzieci 9

Wszystko, nasza mobilna tablica rozwojowa jest gotowa.

Podsumowując, chciałbym zauważyć, że schemat tworzenia karty bis własnymi rękami nie jest potrzebny. Aby zrobić tę zabawkę wystarczy pokazać wyobraźnię i mieć na wyciągnięcie ręki najprostsze, a czasem zupełnie nieoczekiwane przedmioty, z którymi będzie interesujące granie w okruchy.