Kuchnia to miejsce, w którym stale gromadzi się rodzina. Ławka w kuchni pomoże stworzyć wygodną, ​​przytulną atmosferę i zaoszczędzić miejsce. Powinien być silny i niezawodny i służyć przez wiele lat.

Rodzaje ławek w kuchni

Ławka w kuchni

Kształt ławki kuchennej różni się w zależności od wystroju pomieszczenia. Istnieją masywne drewniane modele i eleganckie ławki do kuchni z oparciem. Takie modele są wygodniejsze, mogą mieć miękką tapicerkę, często instalowaną w jadalni.

Drewniane ławki do kuchni często używanej w stylu rustykalnym. Wykonane są z naturalnego materiału, mogą być zdobione rzeźbionymi postaciami, oparciami, podłokietnikami.

Ławka w kuchni1Ławka w kuchni2Ławka w kuchni3

Ławka do kuchni z pudełkiem - dobry sposób na kompaktowy i ergonomiczny układ. Pojemnik jest najczęściej montowany pod siedzeniem, może być dość głęboki.

Ławka w kuchni4Ławka w kuchni5Ławka w kuchni6

Do długiej lub wąskiej kuchni używane ławki proste . Do zorganizowania jadalni można użyć dwóch lub trzech modeli z miękkimi siedziskami i oparciami, w razie potrzeby można je łatwo przestawić.

Ławka w kuchni7Ławka w kuchni8Ławka w kuchni9

Najczęstsze ławki do kuchni - narożnik . Segment kątowy może być prosty lub zaokrąglony. W ławkach narożnych często znajduje się kilka schowków.

Ławka w kuchni10Ławka w kuchni 11Ławka w kuchni12

Miękka ławka do kuchni stworzy przytulną jadalnię, tapicerka wykonana jest z naturalnej, sztucznej skóry lub tkaniny.

Ławka w kuchni13Ławka w kuchni14Ławka w kuchni15

Elegancka ławka w kuchni Prowansalski styl różni się pod względem wykorzystania naturalnego drewna, skręconego kucia, białych, pastelowych odcieni, może być ozdobiony poduszkami.

Ławka w kuchni16Ławka w kuchni17Ławka w kuchni18

Kanapy do kuchni są kompaktowe i funkcjonalne, często są wyposażone w dodatkowe łóżko.

Ławka w kuchni19Ławka w kuchni20Ławka w kuchni21

Nowoczesna ławka kuchenna stworzy atmosferę komfortu i podkreśli wyjątkowość Twojej kuchni. Takie tradycyjne meble nie tracą uroku i pozostają aktualne.