Jeśli podążasz za trendami mody światowej, z pewnością musisz wiedzieć o masztach, które muszą być obecne w damskiej garderobie. Przez kilka sezonów z rzędu kategoria maszt-hev jest podobna do beżowych sandałów na wysokim obcasie. Ich modny odcień w cieniu i elegancki design wyróżniają je wśród pstrokatych butów i innych butów od Nalysististoy.

Cechy nagich sandałów

Beżowe sandały na pięcie sprawiają, że nogi są niezwykle długie, ponieważ łączą się ze skórą, tworząc efekt braku butów. Szczególnie skuteczne w tym względzie są nagie sandały z obcasami i platformą, które gwarantują dodanie dziesięciu do dwunastu dodatkowych centymetrów. Ponadto nie trzeba wybierać identycznej torebki do takich butów, ponieważ beż nie wymaga dodatkowych akcentów. Torebkę można łączyć z kolorem sukni, dodatków, a nawet lakieru na paznokciach.

Wybierając model butów, ważne jest, aby wziąć pod uwagę osobisty styl i charakter zbliżającego się wydarzenia. Najpopularniejsze modele to:

  1. Beżowe lakierowane sandały na obcasach. Są to raczej powściągliwe modele obuwia, które można umieścić zarówno w biurze, jak i na modnej imprezie. Lakierowanie lakierem sprawia, że ​​buty otwarte są eleganckie, więc nie muszą być uzupełniane dżetami, paillettes czy nitami.
  2. Beżowy sandały z grubymi obcasami . Dziś szeroki obcas jest pokazany w kolekcjach wielu wiodących projektantów. Może stanowić uzupełnienie otwartych kobiecych butów lub celowo szorstkich sandałów w stylu "college". Buty o grubych obcasach powinny być łączone z sukienkami maxi w stylu kizhual i spódnicami midi.
  3. Beżowe sandały na niskim obcasie. Skromny i elegancki model spodoba się koneserom klasycznego stylu. Buty wykonane są zgodnie z prototypem legendarnych "łodzi" lub butów na profesjonalne tańce.
Beżowe sandały na obcasie 1Beżowe sandały na obcasach 2Beżowe sandały na obcasach 3
Beżowe sandały na obcasach 4Beżowe sandały na obcasach 5Beżowe sandały na obcasach 6
Beżowe sandały na obcasach 7Beżowe sandały na obcasach 8Beżowe sandały na piętach 9