Nieograniczona moc, klucz do wszystkich drzwi, muza, moc, źródło inspiracji, przedmiot naśladowania - wszystko to dotyczy kobiecego piękna, którego kontrowersje trwają od wieków. Standard kobiecego piękna ciągle się zmienia. Jeśli w epoce baroku w modzie były panie typu pyshnotelye, piękno ciała nowoczesnej kobiety, według większości mężczyzn, jest ograniczone do parametrów 90-60-90 i wzrostu 170-175 centymetrów.

Rodzaje kobiecego piękna

Mądrzy Indianie, którzy przez tysiące lat stosowali zasady Ayurveda, dzielą kobiece piękno na trzy podstawowe typy i siedem mieszanych podtypów. Klasyfikacja opiera się nie tylko na wyglądzie fizycznym i danych fizjologicznych. Ogromną rolę przypisuje się świadomości.

Kobieta-powietrze różni się delikatnością i delikatnością. Patrząc na nią, czujesz, jak skóra jest dotykana odświeżającym lekkim wiatrem. Nawet z nieregularnymi rysami twarzy wyglądają niezwykle pięknie i harmonijnie. Efemeryczność, lekkość, lekkość - główne cechy kobiet tego typu.

A ogień kobiety to ostrość, jasność, pewność siebie. Najczęściej jej sylwetka jest proporcjonalna, atletyczna. Nawiasem mówiąc, to przedstawiciele tego typu, często zwani są fatalnymi kobietami.

W przeciwieństwie do kobiety-ognia, kobieta-woda ma dużą konstytucję, miękkie zaokrąglone kształty, a czasami z nadwagą. Ale ich piękno leży w oczach pełnych czułości, troski, roztropności, życzliwości, oddania. Jeśli chodzi o parametry, kobiety tego typu zwykle mają duże piersi, bujne biodra.

Piękna kobieta 1Piękna kobieta 2Piękna kobieta 3
Z punktu widzenia mężczyzn

Nie jest tajemnicą, że większość z nas ubiera się, koncentrując się na trendach modowych, aby wyglądać nie gorzej niż inne dziewczyny, ale utrzymujemy ciało w formie dla mężczyzn. Co myślą o tym przedstawiciele mężczyzn? Co, według nich, jest standardem piękna dla kobiety? Oczywiście najważniejsze postać dziewczyny . Dziś modne jest być spektakularnym, sportowym, energicznym. Ospałe, apatyczne, chude panie wywołują tylko współczucie, a czasem nawet litość. Dziewczyny o atletycznej sylwetce, zmysłowych ustach, wysokich piersiach, długich nogach, okrągłych biodrach i pośladkach, wąskiej talii, płaskim brzuszku i długiej szyi mogą pretendować do miana ideału kobiecej urody. Piękno kobiecych oczu, długich lśniących włosów też nie jest na ostatnim miejscu.

Ale jest inna opinia. Wielu mężczyzn myśli, że dziewczyny z idealne parametry Miło jest patrzeć, ale wyobrażanie sobie takiej piękna w roli partnera życiowego jest bardzo trudne. Tajemnice piękna kobiet tkwią nie w kształtach, kolorach włosów, oczu i skóry. Ogromna rola ma również takie aspekty, jak sposób myślenia, charakter, zachowanie. Wyjaśnia to fakt, że niektórzy mężczyźni ubóstwiają swoje ukochane kobiety, uważając je za najpiękniejsze, chociaż na zewnątrz nie spełniają ogólnie akceptowanych kryteriów piękna. Możesz bezstronnie oceniać piękno tylko za pomocą zdjęcia w czasopiśmie lub na ekranie telewizora. Nawet w tym przypadku ocena będzie subiektywna. Co możemy powiedzieć o dziewczynach, które spotykasz w prawdziwym życiu? Opinia o pięknie może zmienić tylko jedno słowo, spojrzenie lub gest.

Nic dziwnego, że natura obdarowała kobiety tak różnymi danymi zewnętrznymi. Każdy z nas jest niepowtarzalny i piękny na swój sposób, a wiele poświęceń kobiet ze względu na piękno jest całkowicie nieuzasadnionych. Po co narażać swoje życie na niebezpieczeństwo, zmieniać formy i objętości przekazywane przez naturę, usuwać "dodatkowe" i szycie "koniecznego", jeśli osoba, która uważa cię za najbardziej atrakcyjną, mieszka gdzieś bardzo blisko? Piękno jest opinią kogoś innego, a my, kobiety, możemy to zmienić w ciągu kilku sekund!

Piękna kobieta 4Piękna kobieta 5Piękna kobieta 6
Piękno kobiety 7Piękna kobieta 8Piękna kobieta 9
Piękno kobiety 10Piękno kobiety 11Piękno kobiety 12