Piękne akcesoria i biżuteria są integralną częścią przemyślanego stylowego kobiecego wizerunku. Oryginalne kolczyki z koralikami to opcja wygrana-wygrana, która doskonale uzupełnia Twój styl i pomaga wyrazić Twoją osobowość. Jeśli nie kupisz gotowych kolczyków i opanujesz tkactwo koralików we własnych koralikach, będziesz w stanie stworzyć prawdziwe arcydzieła, a twoje uszy będą Ci wdzięczne za tak wyrafinowaną stylową biżuterię.

Dlaczego warto tkać zroszony kolczyki?

Ogólnie rzecz biorąc, takie hobby jak robótki ręczne jest prawdziwie kobiecym zajęciem. Jeśli opanujesz technikę beading, kto wie, może twoje hobby w końcu zmieni się w biznes - w końcu, ręcznie robione rzeczy i akcesoria są dziś w szczytowej popularności. Ale nie idźmy naprzód. Zacznijmy od tego, dowiedzmy się, dlaczego zroszony kolczyk zrób to sam, to prawdziwy hit sezonu.

Przede wszystkim wiąże się to z budżetem tej biżuterii - w przeciwieństwie do drogich projektantów lub złotych kolczyków, proste kolczyki z koralików będą Cię kosztować znacznie mniej. Wszystko, czego potrzeba, to koralik do wyboru, żyłka wędkarska i podstawa. To wszystko koszty!

Czynnik numer dwa - teraz w modzie nie jest to, co jest produkowane w dużych ilościach, ale co można kupić w ograniczonych ilościach. Kolczyki typu "zrób to sam" wykonane z koralików są w ogóle ekskluzywne, ponieważ nie znajdziesz czegoś takiego, co kolczyki, które utkałeś dokładnie powtórzone na świecie. To ekskluzywność produktów i względna taniość sprawia, że ​​oryginalne kolczyki z koralikami są najczęściej wybieranymi akcesoriami letnimi. Kolczyki wykonane z koralików i koralików nadają się między innymi do ubrań o dowolnym stylu - można je nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczorowe sukienki koktajlowe. Wszystkie te czynniki wyraźnie przemawiają za tkaniem własnych kolczyków.

Jak tkać zroszony kolczyki?

Jak utkać kolczyki z koralików? Istnieje kilka sposobów:

 • mogą być haftowane koralikami na tkaninie;
 • tkać ze specjalnym cienkim drutem;
 • aby użyć nici lub żyłki.

Najważniejszą rzeczą jest słuchanie wyobraźni, ponieważ jest to główna pomoc w takich rzeczach jak tkanie kolczyków z koralików. Ponadto bardzo ważne jest, aby mieć cierpliwość, ponieważ tworzenie kolczyków wykonanych z koralików zajmuje dużo czasu, szczególnie dla początkujących.

оригинальные серьги из бисера

Aby utkać długie kolczyki z koralików, będziesz potrzebować:

 • bezpośrednio koraliki;
 • szczypce;
 • nici i igły, żyłka wędkarska, kawałek materiału i drut (w zależności od tego jaki rodzaj paciorków wybrałeś).

Jeśli chcesz haftować wzór z koralikami na tkaninie, a następnie przekształcić powstałą w ten sposób sztukę w kolczyki, najpierw musisz zrobić szkic - rysunek, wzdłuż konturów, z których będziesz szyć koraliki. Jeśli wybrałeś inną metodę, będziesz potrzebował specjalnego schematu, za pomocą którego możesz splatać kolczyki (kilka schematów jest dostępnych w tym artykule).

Oryginalne kolczyki z koralikami mogą mieć dowolny kształt i rozmiar, być dobrane tak, aby pasowały do ​​koloru szafy lub, przeciwnie, kontrastować z nią. W każdym razie, jeśli masz dobry gust i energiczną wyobraźnię - prawdopodobnie po raz pierwszy będziesz w stanie utkać niewiarygodnie piękne kolczyki wykonane z koralików.

Ananasy w uszach

Dla miłośników koralikowej biżuterii oferujemy niezależne tkanie niezwykłych, jasnych, ananasowych kolczyków. Będzie to wymagało: nieprzezroczystych żółtych, przezroczystych brązowych, ciemnych i jasnozielonych koralików, żyłki o średnicy 0,2 mm, długości 1,4 m, igły, metalowych okuć na kolczyki i odrobiny cierpliwości.

Kolczyki zroszony zrób to sam1

Postępuj zgodnie z instrukcjami - i wszystko się ułoży!

 1. Na żyłce jest nawleczonych 13 brązowych koralików i przymocowanych do pierścienia.
 2. Kolczyki z koralików własnymi rękami2
 3. 6 żółtych koralików nawleczonych na spiralę. Powinieneś mieć ten drugi rząd.
 4. Kolczyki z koralików własnymi rękami3
 5. Następnie, w ten sam sposób, naciągamy kolejne 13 brązowych koralików, aby otrzymać rurkę tego typu:
 6. Kolczyki z koralików własnymi hands4
 7. Kolczyk będzie miał 12 spiralnych rzędów, a mianowicie: 1 - początkowy pierścień 13 brązowych koralików; 2 - 6 żółty; 3-4 -13 brązów; 5 - 6 żółty; 6-7-13 brązowy; 8 - 6 żółtych; 9-10 - 13 brązowy; 11 - 6 żółty; ostatnie 12 rzędów - 6 brązowych. Naprzemienne żółte i brązowe koraliki - to twoja niższa część ananasa.
 8. Zroszony kolczyki zrób to sam5
 9. Teraz naciągamy 4 brązowe paciorki i nawijamy igłę na koralik na przeciwległym końcu kanalika.
 10. Zrób to sam kolczyki z koralikami6
 11. Ponownie powtarzamy całą "operację", ale nie podajemy igły w tym samym miejscu, ale w sąsiadującym zgrubieniu. W ten sposób, zamykając otwór rury, linie powinny tworzyć dno.
 12. Samoprzylepne kolczyki zrób to sam7
 13. Następnie zszyj te 2 rzędy razem, aby zamknąć otwór rury.
 14. Zrób to sam kolczyki z koralikami8
 15. Bez przecinania linii zszywaj drugą krawędź. Ananas jest gotowy.
 16. Zroszony kolczyki zrób to sam9
 17. Zaczynamy tkactwo 9 liści. Do tego używamy koralików w zielonych odcieniach.
 18. Kolczyki zroszony zrób to sam10
 19. Na linii naciągamy 11 koralików. W 10 z nich pomijamy igłę. 11 koralików - uchwyt na rząd, do którego igła jest dopuszczona tylko raz.
 20. Samoprzylepne kolczyki zrób to sam11
 21. Ostatni koralik będzie metalowym kolczykiem z rzędem jednego liścia.
 22. Mocowanie rzędów liści do żyłki lub brązowych koralików, splot liści z tak wieloma koralikami: jasnozielony - 11, 8, 6; ciemnozielony - 14 (z szeklą), 12, 17, 12, 7, 7.
 23. Zroszony kolczyki zrób to sam12
 24. W tej samej sekwencji splatają się drugi kolczyk. Przygotuj kilka słodkich ananasów!
Kolczyki zroszony zrób to sam13