Przed zakupem i zainstalowaniem wanny z drewna powinieneś zapoznać się z wieloma jej zaletami. Niewątpliwą zaletą drewnianej kąpieli jest korzystny wpływ na całe ludzkie ciało, zapewniający efekt leczniczy, wypełniający pozytywną energią. Wykorzystując taką kąpiel do kąpieli, ludzie zauważalnie zmniejszają czas i przepływ łatwiej. choroby nieżytu , praca stabilizuje się układ nerwowy rany i otarcia na ciele goją się szybciej.

Taka wanna wygląda świetnie i oryginalnie z punktu widzenia wzornictwa wnętrz, wykonana z naturalnego drewna, z pewnością zadowala ją swoim estetycznym pięknem, a ponadto pomaga rozładować napięcie i zmęczenie, ból stawów i ma korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy.

Jak wykonana jest wanna z drewna?

Luksusowa wanna wykonana ręcznie z szeregu cennego drewna nie pozostawia obojętnym nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Najpopularniejszymi gatunkami drewna stosowanymi do produkcji kąpieli są cedr, modrzew, orzech, dąb, struktura drewna tych drzew jest sama w sobie elementem wystroju. Te rodzaje drewna mają wysoką odporność na wilgoć, są wykorzystywane w przemyśle stoczniowym. Rzadziej można znaleźć wanny wykonane z litego drewna egzotycznych gatunków, takich jak wenge, mahoń, zebrano.

Jeśli chcesz zrobić kąpiel o dużym rozmiarze lub nieregularnym kształcie, to używaj oddzielnych fragmentów, ściśle dopasowanych do siebie. Aby zwiększyć trwałość powierzchni wanny jest traktowane ze sprzętem ochronnym, który chroni go przed grzybami i uszkodzeniami.

Łaźnia drzewna jest dobra, ponieważ może być wykonana w oryginalnej formie, dużej wielkości z zainstalowanymi w niej ławkami.

drewniana wanna1drewniana wanna2drewniana wanna3
drewniana wanna4drewniana wanna5drewniana wanna6
drewniana tub7drewniana wanna8drewniana wanna9