Większość kobiet skarży się, że nie mają nic do noszenia, chociaż wiele z nich ma szafę pełną wszelkiego rodzaju rzeczy. Obecność podstawowej szafy pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupie niepotrzebnych śmieci, które będą przez lata bezużyteczne.

Od lata jest lato, ubrania powinny być lekkie i cienkie. W nowym sezonie nie było żadnych dramatycznych zmian w świecie mody, ale dowiedzmy się, które przedmioty w 2014 roku powinny znaleźć się w podstawowej letniej garderobie nowoczesnej dziewczyny.

Składamy podstawową letnią garderobę

Na początek należy zauważyć, że są to stylowe, uniwersalne rzeczy, które można wykorzystać do tworzenia różnych zestawów i tworzenia niesamowitych obrazów. Tak więc, zwróć uwagę na minimalny zestaw, który projektanci mody zalecają wszystkim w pełnym płeć:

  1. Mike jest alkoholikiem, topem i koszulką. Idealnie powinno być kilka różnych kolorów. Te rzeczy są dość uniwersalne, ponieważ można je nosić ze spódnicami, a także ze spodniami, dżinsami i spodenkami.
  2. Spódnice. Możesz mieć tyle, ile chcesz, ale muszą one być podzielone na różne kategorie: pracownicy, wakacje i codzienne. Na przykład tulipanowa spódnica lub ołówek nadaje się dla kobiet prowadzących działalność gospodarczą i pracującą, modele jeansów będą doskonałą opcją do codziennego użytku. A jeśli zdecydujesz się na randkę, imprezę lub tylko wizytę, zwróć uwagę na spódnicę lub produkty z szyfonu o długości w podłodze.
  3. Bluzki. Są bezdyskusyjnie integralną częścią każdej garderoby. Latem preferuj modele z naturalnych tkanin - może to być szyfon, len lub bawełna. Przezroczyste bluzki nadają się do tworzenia bardziej romantycznego wizerunku.
  4. Garnitur. Również uważany za stylowy i wszechstronny zestaw, za pomocą którego można tworzyć wiele obrazów. Ponadto można go nosić nie tylko do pracy. Latem zaleca się stosowanie jasnych i pastelowych kolorów, takich jak brzoskwinia, beż, szarość, mięta i róż.
  5. Spodenki, spodnie capri i bryczesy. Są to najbardziej niezbędne rzeczy w sezonie letnim. W zależności od wieku i wydarzenia wybierz odpowiednią długość i styl.
  6. Sarafany i sukienki. Pomogą ci wyglądać kobieco, słodko i uroczo, więc nie możesz się bez nich obejść.
  7. I, oczywiście, te same dżinsy. Są zawsze istotne i popytowe. Pomimo tego, że w nowym sezonie w modnych, postrzępionych i postrzępionych modelach, preferują klasyczne niebieskie i czarne produkty bez żadnych ekscesów. Są zawsze aktualne.
  8. Nie zapomnij o akcesoriach, które są potrzebne w sezonie letnim.

Chcę również zauważyć, że każda kobieta jest przedstawicielem określonego koloru. I pomimo tego, że modele rzeczy mogą być podobne, to jednak skala kolorów powinna być wybierana indywidualnie. W przypadku letniej kobiety kolorystycznej lepiej jest mieć rzeczy w podstawowej szafie z przytłumionymi i zimnymi odcieniami, ale jasne kolory są bardziej odpowiednie dla dziewczynek kolor zimowy .

podstawowa letnia szafa 2014 1podstawowa letnia szafa 2014 2podstawowa letnia szafa 2014 3
podstawowa letnia szafa 2014 4podstawowa garderoba letnia 2014 5podstawowa letnia szafa 2014 6
podstawowa letnia szafa 2014 7podstawowa garderoba letnia 2014 8podstawowa letnia szafa 2014 9