Od kilku lat interaktywna lalka niemowlęca (Baby Born, "noworodek"), która pojawiła się w sklepach dziecięcych, była jedną z najbardziej pożądanych zabawek dla małych dziewczynek. Większość rodzin nabyła już tę małą kopię tego dziecka. Nawet jeśli mamy i tatusiowie mają takie zauroczenie dla dzieci, moda na interaktywną lalkę sprawia, że ​​je nabywają.

Co może urodzić dziecko?

Interaktywne niemowlę dziecko to raczej droga zabawka, której zakup wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Wie, jak jeść owsiankę, iść do garnka, a z tego wynika, że ​​rodzice będą musieli kupić tę bardzo sproszkowaną owsiankę i specjalny garnek dla dzieci.

Zanim włączysz lalkę urodzoną przez dziecko, musisz uważnie przestudiować instrukcje, ponieważ niewłaściwa obsługa zabawki doprowadzi do jej uszkodzenia. Mała dziewczynka interesuje się tylko procesem samej gry, czyli karmieniem owsianki rozcieńczoną wodą, zmienianiem pieluszek. Dziecko w wieku przedszkolnym trudno wytłumaczyć, jak dbać o dziecko, więc czyszczenie lalki spoczywa na ramionach matki.

Interaktywny pupa może pić z butelki, ale do tego musi być utrzymywany w pozycji pionowej, a dzióbek w butelce powinien być włożony głęboko do ust, tak aby otwierał specjalny zawór. Jeśli podasz jej zły napój, woda natychmiast znajdzie się w pielusze. Aby go nakarmić, wręcz przeciwnie, konieczne jest tylko w pozycji poziomej, aby wewnętrzny mechanizm nie zawiódł. Kupując następne akcesoria i rzeczy dla dzieci, przygotuj się na bałagan z lalką.

A więc karmienie. W specjalnej płytce sprzedawanej z lalką należy rozcieńczyć markę owsianki. Inne mieszaniny nie są odpowiednie, ponieważ mechanizm może być zatkany. Lalkę karmi się łyżeczką.

Mogą wystąpić pewne trudności z siedzeniem na doniczce. Aby urodzić dziecko poszło do toalety, musi być prawidłowo osadzone na doniczce, lekko naciskając. To nie zawsze działa, a lalka spada na bok. Gdy zabawka jest siedząca, należy ją nacisnąć na nogę.

Urodzony w dzieciństwie potrafi się śmiać i płakać. Jeśli najpierw wlejesz wodę do ust, a następnie naciśnij prawą rękę, wtedy łzy wypłyną z jej oczu. Kliknięcie lewej ręki, usłyszysz zaraźliwy śmiech i pisk.

Zmywanie lalki

Po każdym karmieniu i pieszej wędrówce urodzona przez dziecko doniczka powinna zostać oczyszczona od środka. Instrukcje dla zabawki wskazują, że ta procedura przed dziećmi nie może być wykonana. Jest to całkiem logiczne, ponieważ mała dziewczynka, która uważa lalkę za swoją córkę, raczej nie spojrzy na rozebraną kochankę.

W ustach lalki należy wlać butelkę wody z detergentem. Następnie niemowlęta są wysyłane do garnka, aby rozwiązanie z resztkami owsianki wychodziło "naturalnie". Przestrzegając tych zasad, zapewnisz prawidłowe działanie wszystkich funkcji lalki.

urodzony chłopiec Akcesoria Baby Born

Pomimo pewnych trudności w opiece, dziecko rodzi się jako doskonała lalka niemieckiej jakości. Dzisiaj produkuje się wiele odmian tej zabawki, jest nawet chłopiec urodzony w dzieciństwie, model z zamkniętymi oczami. Ale powinieneś mówić o akcesoriach oddzielnie - ich producent oferuje ogromną różnorodność! Wszystkie ubrania dla lalek urodzonych w niemowlęctwie, torebki, konie na biegunach, zestawy tematyczne z gier, domy, wisiorki i wiele innych są wykonane bardzo ostrożnie i sprawnie. Ponadto, wiele z nich można zrobić na przykład, aby związać szydełkowe ubrania lub uszyć sukienka dla lalek własnymi rękami. Zestawy akcesoriów i bardzo interaktywna lalka dla dzieci są wspaniałym prezentem dla małej przyszłej mamy!