W większości przypadków kobieta zaczyna myśleć o tym, co spodziewa się dziecka, kiedy nie ma innej miesiączki na czas. Są jednak pewne oznaki, dzięki którym możesz określić ciążę jakiś czas przed opóźnieniem, w szczególności upławy.

Nawet przed proponowaną menstruacją widać, że ich charakter nieznacznie się zmienił. W tym artykule powiemy Ci, jak ustalić ciążę na samym początku przed opóźnieniem w wypisie i w jakiej sytuacji powinieneś natychmiast udać się do lekarza.


Jakie są rozładowania przed opóźnieniem w ciąży?

Zwykle, po pomyślnym poczęciu, przyszła matka zaczyna mieć grubą białą wydzielinę. Nie powodują swędzenia ani innego dyskomfortu i nie mają obcego zapachu. Takie wydzielanie będzie kontynuowane przez cały okres ciąży i dopiero przed porodem zmieni się ich charakter - staną się bardziej wodniste i nabierają nieco innej tekstury.

Jeśli takie rozładowanie powoduje pewne niedogodności dla kobiety, należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ w niektórych przypadkach mogą one wskazywać na rozwój STI. W przypadku ciąży mogą być bardzo niebezpieczne dla żeńskiego układu rozrodczego i przyczyniać się do jej rozwoju poronienie .

Również we wczesnych stadiach ciąży przed opóźnieniem często rozpoczyna się krwawienie. Na znak kłopotów w kobiecym ciele mogą być odmianą normy fizjologicznej.

Około szóstego dnia po zapłodnieniu komórka jajowa zostaje wszczepiona do wyściółki macicy. W wyniku tego u kobiet pojawiających się na początku ciąży pojawia się lekkie brązowe wyładowanie. rozładować we wczesnej ciąży, aby opóźnić przed opóźnieniem. W niektórych przypadkach matka oczekująca nie zauważa ich, jeśli są słabo żółtawe na dziennym pasku.

Zwykle takie wydzieliny mogą występować nawet 2-3 miesiące. Nie trzeba ich leczyć, ponieważ są odmianą normy fizjologicznej. Również brązowawe wydzielanie w pierwszych tygodniach ciąży, zanim opóźnienie jest związane ze zwiększonym napięciem w macicy, rozwojem komórki jajowej poza jej wnęką lub zaostrzeniem erozji. Jeśli zachodzi konieczność zachowania ciąży we wszystkich tych przypadkach, należy skonsultować się z lekarzem w celu przeprowadzenia niezbędnych badań i odpowiedniego leczenia.