Projektantka Alena Akhmadulina jest przełomową postacią w świecie mody krajowej i zagranicznej. Twórczyni tytułowej marki Alena Akhmadulina jest uważana za projektanta mody, który zaszczepił dobry gust dla większości świeckiej piękności Moskwy, ubrany w kobiece, odważne, szczere i eleganckie stroje. Wygląda na to, że Ahmadulina jest kochana i doceniana za to, nie tylko w rosyjskiej, ale także światowej stolicy mody - Paryżu, stale rozpoznając jej talent i kreatywność.

Ku sukcesowi

Patrząc w biografię Aleny Akhmaduliny, możesz zgubić się w ogromnej liczbie jej nagród i udanych projektów. Ta dziewczyna przeszła długą drogę od utalentowanego studenta na Petersburskim Państwowym Uniwersytecie Technologii i Projektowania do uznanego mistrza mody. Nawet podczas studiów Alena dowiodła wielu, że jej zdolności naprawdę nie można nazwać zwyczajnymi. Zdobyła tytuł zwycięzcy na tak prestiżowych konkursach młodych projektantów jak Admiralty Needle, Smirnoff International Design Award i Russian Silhouette. W ciągu kilku lat stworzyła swój modny świat, stając się przez wiele lat niezastąpionym uczestnikiem paryskiego pret-a-portera.

Wśród innych istotnych wydarzeń w jej karierze jest stworzenie formularza dla rosyjskiej ekipy olimpijskiej w 2008 roku, opracowanie szkiców do Konkursu Piosenki Eurowizji w Moskwie, współpraca z takimi światowymi gigantami jak Volvo Raiffeisen Bank, pojawienie się na stronach Telegraph, Vogue i Le Figaro. Alena Akhmadullina, jest gęsto zawieszona pióropuszami sukienek, które stworzyła.

Elegancki styl

Styl Aleny Akhmadullina to nieustająca modna metamorfoza: dziś oferuje lekkie, kobiece obrazy, a jutro surowe i ekstrawaganckie. W każdym razie projektant pozostaje wierny wysokiej jakości materiałom naturalnym, takim jak wełna, jedwab, kaszmir, bawełna, wyraźne linie i oryginalne detale. Ponadto ubrania Alena Akhmadullina zawsze odpowiadają modnym światowym trendom i trendom.

Sama Alena preferuje wygodne i ciekawe ubrania. Jej własna szafa składa się z rzeczy, które mogą tworzyć różne opcje, podkreślając w ten sposób całą godność zewnętrznego wyglądu i wewnętrznego stanu. Należą do nich: biała koszula, czarne spodnie ze strzałkami, biznesowy garnitur w męskim stylu i dzianinowy sweter. Ale to, co projektantka jest sceptyczna, dotyczy więc dżinsów, więc w nich widać to dość rzadko.

Co nowego?

Projektant Akhmadulina jest osobą, która czerpie inspirację z każdego miejsca. Kolekcja "Alena Akhmadulina wiosna-lato 2013", zaprezentowana podczas Volvo Fashion Week, jest żywym potwierdzeniem tego. Poświęcony bajce "Księżniczka Żaba" nowa kolekcja po prostu urzekła ducha swoim bajecznym i narodowym charakterem. Głównymi kolorami były: bagno - symbol twardego życia żaby i czerwieni, symbolizujące przekształcenie się w księżniczkę. Ponadto sukienki Aleny Akhmadullina były prezentowane w odcieniach zieleni, błękitu i pomarańczy.

Prawdziwą sensację sprawiły stroje wykonane w technice patchworku, a także ciekawe wydruki i aplikacje. Wszystkie modele zostały wykonane z lekkiego jedwabiu, bawełny i skóry. Jeśli chodzi o style, w głównym modnym sezonie wiosenno-letnim Alena poleca się spotykać w sukienkach ze wspaniałymi rękawami, wydłużoną plisowaną spódnicą z wysoką talią. Akcesoria do takich strojów mogą służyć jako szerokie pasy, buty na obcasie, a także słynne torby Alena Akhmadulina z bajecznymi nadrukami. A dopełnienie takiego baśniowego wizerunku pomoże luksusowej biżuterii Alena Akhmadulina w postaci dużych dzianych kolczyków i rękawiczek, doskonale uzupełniających wizerunek pięknej księżniczki.

Alena Akhmadulina 1Alena Akhmadulina 2Alena Akhmadulina 3
Alena Akhmadulina 4Alena Akhmadulina 5Alena Akhmadulina 6
Alena Akhmadulina 7Alena Akhmadulina 8Alena Akhmadulina 9