Gdy fani dowiedzieli się, że wokalista Maroon 5 Adam Levine zaczął spotykać się ze swoją przyszłą żoną model Behati Prinslu, nikogo to nie dziwiło. Piosenkarz, niejednokrotnie uznawany przez różne publikacje za najseksowniejszego człowieka na świecie, znany jest z zamiłowania do długonogich piękności.

Dziewczyna Adama Levina

Behati Prinslu to światowej sławy top model, który współpracuje z marką Victoria's Secret od 2009 roku i jest jednym z aniołów tej marki. Z Adamem Levinem Behati spotkała się w 2011 roku na słynnym pokazie bielizny.

Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwszy Anioł, z którym urocza piosenkarka miała związek. Wcześniej spotkał się z Karoliną Kurkova, a w momencie poznania swojej przyszłej żony miał już ponad rok w związku z innym modelem, również reprezentującym markę lnianą, Anna Vyalitsyna .

Krótko po spotkaniu z Bekhati Adam zerwał z Anną iz jej inicjatywy, którą publicznie ogłosiła w magazynie People. Stało się to wiosną 2012 roku, a po pewnym czasie okazało się, że Adam miał nową miłość - Behhati Prinslu. Jednak związek nie trwał długo. Na początku 2013 r. Para zerwała.

Adam Levin ożenił się!

Ale minęło trochę czasu i Adam uświadomił sobie, że Behati jest naprawdę jego prawdziwą miłością. Zrobił, co mógł, żeby zwrócić dziewczynę. I nie było to takie proste. W końcu Behati Prinslu poddał się atakowi uczuć piosenkarza i zgodził się ponownie nawiązać z nim kontakt.

Niemal natychmiast po wznowieniu powieści Adam Levin przedstawił propozycję Behati. Następnie musiał poprosić córkę o rękę dla ojca, a także zapoznać się z całą rodziną modelu.

Ślub Adama Levina i Behati Prinslu odbył się w lipcu 2014 r. W Meksyku. W uroczystości wzięli udział wszyscy bliscy krewni tej pary, a także koledzy Adama z grupy Maroon 5 i Anioły Victoria's Secret - przyjaciele Bekhati. Fakt, że Adam Levine jest już w związku małżeńskim, może denerwować jego wielbicieli, ale on sam był bardzo szczęśliwy, jak jego narzeczona.

Czytaj także
  • Behati Prinslu, która wygląda wspaniale po porodzie, podzieliła się jej pierwszym obrazem
  • Behati Prinslu i Adam Levin zostali rodzicami po raz drugi
  • Adam Levin i Behati Prinsl pozbyli się domu, kupionego zaledwie pięć miesięcy temu

Teraz żona Adama Levina Behathi Prinslu jest w ciąży. To dziecko będzie pierwsze dla piosenkarza i modela, a zatem są one w radosnym podnieceniu z powodu tak imponującego wydarzenia.

Адам Левин модель Бехати Принслу Бехати Принслу - Ангел Victoria's Secret
незадолго до романа с Бехати Адам расстался с Анной Вялицынойотношения Бехати Принслу и Адама Левина начались в 2012 годуБехати и Адам Левин расставались в 2013
в скором времени после примирения Адам Левин сделал предложениеАдам Левин и Бехати Принслу поженлись в 2014Бехати Принслу и Адам Левин ждут первенца